Mecze kontrolne rocznika 2011 (gr. srebrna i brązowa)

Już w poniedziałek podopieczni Michała Kulika i Bartka Lewandowskiego udadzą się do Portugalii na tygodniowy obóz, który ma przygotować chłopców do zmagań ligowych. A w ubiegłym tygodniu udało rozegrać się kilka gier kontrolnych.

Gr. srebrna

KKP Korona 6–4 Skra Częstochowa

Bramki: 2x Piróg, Paluch, Szymoniak, Skotnicki, Włudyga

KKP Korona: Banasik, Barański, Branewicz, Dzierżak, Wrzecionowski, Piróg, Kierzkowski, Kowalski, Kułaga, Włudyga, Skotnicki, Orłowicz, Półtorak, Sobczyński, Paluch, Straszewski, Szymoniak, Paluch, Wielgo.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Początek spotkania nie należy do udanych. Zawodnicy Skry są bardziej agresywni oraz zaangażowani w poczynania na boisku. Pomimo, że szybko strzelamy bramkę to po chwili po błędach przegrywamy już 3:1. Po słabym początku nasza gra wygląda coraz lepiej co skutkuje dwoma trafieniami. Niestety na przerwę po kolejnym błędzie tracimy gola. 2 połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Gramy odważniej, agresywniej, szczególnie w strefie środkowej boiska, gdzie co chwilę zmuszamy przeciwnika do błędu. Tworzymy wiele składnych akcji, które zamieniamy na kolejne bramki.

KKP Korona 3–0 PAS Skarżysko

Bramki: 2x Kot, Paluch

KKP Korona: Banasik, Branewicz,  Wrzecionowski, Piróg, Kierzkowski, Kułaga, Włudyga, Orłowicz, Półtorak, Sobczyński, Paluch, Straszewski, Szymoniak, Paluch, Wielgo, Iwan, Kot, Sztuka.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Początek spotkania, podobnie jak w ostatnim meczu ze Skrą nie należy do udanych, gramy zbyt chaotycznie oraz nerwowo. Brakuje nam pewności na boisku. Po 15- 20 minutach już wyglądamy lepiej na boisku co skutkuje zdobytą bramką. Większa część gry toczy się w środkowej strefie. 2 połowa już lepsza w naszym wykonaniu. Fragmentami zyskujemy przewagę nad przeciwnikiem, czasem dorzucamy pressing który skutkuje odbiorem piłki w strefie wysokiej. Dokładamy 2 kolejne gole , gramy uważnie w obronie. W kilku sytuacjach dobrze spisują się nasi bramkarze. Cieszy kolejne zwycięstwo w kolejnej grze kontrolnej.

Gr. brązowa

KKP Korona 9–0 GKS Nowiny 11/12 

KKP Korona: Długosz, Widliński, Józefik, Żesławski, Wicha, Borkowski, Cielibała, Marcinkowski, Cisak, Zbróg, Szymoniak

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Kolejna udana gra kontrolna grupy brązowej. Od początku tworzymy składne akcje, które przekładamy na wiele strzelonych goli. Gramy również uważnie w obronie, przez co przeciwnik nie stworzył wiele zagrożenia pod naszą bramką. Cieszy wysoka skuteczność naszego zespołu.

Facebook