MECZE KONTROLNE ROCZNIK 2013

Podopieczni trenera Karola Markowskiego i Karola Nieszporka w ostatnim czasie rozegrali ciekawe mecze sparingowe z drużynami GKSu Katowice oraz Wisłą Sandomierz. Przeciwnicy byli wymagający, dlatego też mecze stały na wysokim poziomie.

KKP Korona – GKS Katowice

Bramki dla KKP Korona: Sajewski,  Korski, Sotniczuk

Skład: Coś Tymoteusz, Czarnecki Michał, Grabarczyk Marcel, Kaleta Kacper, Kępa Piotr, Korski Jacek, Ludwinek Krzysztof, Sajewski Patryk, Siekański Franciszek, Sorbian Adam, Sotniczuk Bartosz, Szkuta Oskar

Komentarz trener Karol Markowski, Karol Nieszporek:  Zawodnicy z rocznika 2013 udali się do Katowic na mecz kontrolny z rówieśnikami z miejscowego GKS-u. Był to bardzo wymagający przeciwnik, który obnażył nasze słabsze strony. Popełnialiśmy indywidualne i zespołowe błędy, które przeciwnicy łatwo wykorzystywali. Wiemy już, które elementy wymagają poprawy i na czym skupimy się na treningach w najbliższym czasie. Pracujemy dalej. Na pochwałę zasługuje zaangażowanie chłopców podczas meczu. Drużynie GKS-u dziękujemy za zaproszenie.

KKP Korona – Wisła Sandomierz

Bramki dla KKP Korona: Siekański x 3, Dominiak x 3, Coś x 2, Kisiel x 2, Sorbian x 2, Ciosek x 2, Dąbrowski

Skład: Coś Tymoteusz, Dominiak Oskar, Grabarczyk Marcel, Kisiel Filip, Mizerski Oskar, Sorbian Adam, Siekański Franciszek oraz Ciosek Patryk, Dąbrowski Jan i Młynarczyk Rafał z grupy srebrnej.

Komentarz trener Karol Markowski, Karol Nieszporek: Sobotni mecz kontrolny z Wisła Sandomierz był naprawdę dobrym widowiskiem przede wszystkim pod względem szkoleniowym. Przez pierwsza godzinę graliśmy w systemie 5×5, a druga godzinę w systemie 7×7. Odpowiedzialność, gra na jeden kontakt pozwalały nam stworzyć ciekawe akcje, po których padały bramki. Nie ustrzegliśmy się błędów np. w odbiorze piłki, ale ten aspekt wygląda już zdecydowanie lepiej i widzimy znaczna poprawę. Kadrę złotą zasiliło kilku zawodników z kadry srebrnej, wyglądali bardzo dobrze na tle zawodników z grupy złotej, jak i drużyny z Sandomierza. Gratulacje dla wszystkich obecnych za dobra postawę.

Facebook