MECZE KONTROLNE ROCZNIKA 2008

Miniony weekend dla wszystkich grup z rocznika 2008 był niezwykle wymagający. Każda z drużyn rozegrała mecze kontrolne, w których nie zabrakło „bratobójczych” pojedynków.

KKP Korona 2008 złota – KKP Korona 2007 popołudniowa
Bramki dla 2008: Myszyński 3, Bogdański 3, Serafin, Wypych.

Trenerzy Rafał Kruk i Szymon Szymaszek: Bardzo dobra pierwsza połowa w której padło dużo bramek.  Zmiany personalne po przerwie trochę zmieniły obraz meczu, ale to tylko gra kontrolna, gdzie trzeba sprawdzać formę i dyspozycję wszystkich zawodników, a także ich charakter i mentalność do piłki.
W drugiej odsłonie zespół z 2007 rocznika strzelił 2 bramki ponieważ daliśmy się zbliżyć im do naszego pola karnego. Ogólnie praca chłopaków jak widać procentuje, co potwierdza duża liczba ataków i bramek w tym meczu. Nie zwalniamy tempa i czekamy na kolejny mecz.

GKS Nowiny 4-4 KKP Korona gr. srebrna

Bramki: Marcel Dębiec, Mikołaj Krzyżanowski x2, zawodnik testowany
Kadra: Wiktor Osiński, Mikołaj Janiak, Mikołaj Krzyżanowski, Jakub Czarnecki, Maciej Ksel, Jan Kubik, Adrian Ślusarczyk, Mikołaj Ksel, Szymon Kartasiński, Alan Kośmicki, Marcel Dębiec, Artur Sikora, Piotr Kowalczyk, Patryk Ziomko, Eryk Stachurski, Jakub Kin, Grzegorz Stachera, Erk Stachurski.

Trener Szymon Szymaszek: Mecz w naszym wykonaniu bardzo zmienny. Dobre okresy przeplatane nerwowymi decyzjami narażając się wtedy na niebezpieczne kontrataki. Zespół na ten sparing otrzymał konkretne założenia zgodne z planem szkolenia realizowanym na treningach. Chłopcy na pewno poprawili budowanie gry czego owocem jest coraz więcej składnych akcji doprowadzających do sytuacji bramkowych dla naszej drużyny. To nad czym pracujemy intensywnie w ostatnim okresie czyli organizacja i tempo gry na pewno uległo zmianie na lepsze.

KKP Korona brązowa 2008 – KKP Korona 2010 złota
KKP Korona brązowa 2008 – KKP Korona 2009 złota
Bramka: Małkowski

Trener Rafał Kruk: Chłopcy z gr. brązowej musieli uznać wyższość młodszych kolegów, którzy przewyższali ich umiejętnościami i kreatywnością. Porażka jest rzeczą wkalkulowaną w sport i rywalizację dlatego mamy nadzieję, że to zmotywuje zawodników i wkrótce zrewanżują się kolegom.

Facebook