GRY KONTROLNE ROCZNIKA 2010

W ten weekend wszystkie nasze grupy z rocznika 2010 miały okazję rozegrać mecze kontrolne. Grupa złota mierzyła się w grach wewnętrznych ze starszymi kolegami z KKP Korona, oraz w poniedziałek z drużyną Piaseczna, natomiast grupa srebrna i brązowa miała okazję zagrać z drużynami z Nowin i Kielc.

Grupa złota

KKP Korona 2010 – KKP Korona 2009 gr. popołudniowa

KKP Korona 2010 – KKP Korona 2008 gr. popołudniowa

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: W sobotni poranek rozegraliśmy gry wewnętrzne pomiędzy zespołami KKP KORONA roczników 2008, 2009, 2010 . Dzięki trójmeczowi każdy z zawodników mógł rozegrać bardzo dużą ilość minut na boisku. Mecze obfitowały w składne akcje i piękne bramki.

KKP KORONA 6:1 MKS Piaseczno

Bramki: Kaczmarczyk as. Fornalczyk, Chłopek as. Ostrowski, Dawid Janik as. Chłopek, Kaczmarczyk as. Ostrowski, Ostrowski as. Płaza, Bartusiak as. Fornalczyk.

Skład: Sikora Bartusiak Fornalczyk Piekoszewski Kaczmarczyk Nowak Ostrowski Łach Frankowicz Matczak Chłopek Mazur Płaza Dawid Janik Grychowski

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: Bardzo dobra gra naszego zespołu od samego początku meczu narzuciliśmy swój styl gry. Jesteśmy zadowoleni z  indywidualnych i grupowych działań zawodników. Operowaliśmy szybko piłką  i było dużo ruchu bez piłki dzięki czemu zawodnik z piłką miał kilka opcji do podania. Wielkie brawa dla całej drużyny za wykonywanie ogromnej pracy w okresie przygotowawczym

Grupa srebrna

GKS NOWINY 2:7 KKP KORONA

Bramki: Piekoszewski x2, Smolarczyk as. Gonciarz, Gonciarz as. Piekoszewski, Gonciarz, Mazur, Smolarczyk as. Nawara

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: Mecz w Nowinach zaczęliśmy zbyt nerwowo i w naszych poczynaniach było bardzo dużo niedokładności. Już w pierwszych minutach meczu popełniamy błąd przy stałym fragmencie gry i tracimy bramkę bezpośrednio z rzuty rożnego. Z minuty na minutę nasza gra prezentowała się dużo lepiej, i po fenomenalnym rzucie wolnym Oliwiera Piekoszewskiego zdobywamy bramkę. Kolejne minuty meczu to już zdecydowana przewaga naszej drużyny i po składnych akacjach zdobywamy kolejne bramki.

Grupa brązowa

Orlęta Kielce – KKP Korona

Trener Andrzej Sulak: W ciężkich warunkach pogodowych chłopcy rozegrali cztery kwarty po 25 min. Sparing bardzo udany, gdyż mogliśmy sprawdzić umiejętności piłkarskie poszczególnych zawodników na konkretnym przeciwniku. Do wyróżniających  graczy w tym smeczu należy zaliczyć; Bartosza Bierońskiego, Maksyma Kasperka, Mikołaja Kasprzyka oraz Miłosza Kułaka.

Facebook