Ligowe zmagania Trampkarzy

Gr. złota rocznika 2010 kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Warta podkreślenia jest wysoka wygrana w derbach z DAPem Kielce. Przełamali się Trampkarze Starsi, którzy zwyciężyli w Ostrowcu.

02.04.2024

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

Kszo Ostrowiec 1-4 KKP Korona II

Bramki: Cioroch x2, Kwiatkowski, Tenderenda

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Patryk Hernik: W Ostrowcu zagraliśmy dobre spotkanie, pressing od samego początku meczu w środkowej części boiska pozwalał nam na stwarzanie wielu akcji ofensywnych które często kończyliśmy strzałami na bramkę . Dobre dośrodkowania z bocznych stref i rzutów rożnych przyniosły nam bramki strzelone głową. Brawo drużyna!

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

KKP Korona I 11-0 DAP Kielce

Bramki: Ostrowski as. Kaczmarczyk, Bartusiak, Samobój, Tomasik as. Fornalczyk, Tomasik , Ostrowski, Fornalczyk as. Chłopek, Ostrowski as. Tomasik, Kaczmarczyk, Chochulski, Kułak as. Bartusiak

Trenerzy Paweł Mech i Karol Dziedzic: Kolejny mecz ligowy w którym od początku przejmujemy kontrolę nad spotkaniem. Cieszy wysoka skuteczność, mimo trudnych warunków pogodowych. Nie pozwoliliśmy drużynie przeciwnika na stworzenie zagrożenia pod naszą bramką.

Star Starachowice 12-0 KKP Korona III

Trener Tomasz Detka i Jerzy Marzec: Fatalny mecz w naszym wykonaniu. Niedokładna gra którą przeciwnik bezlitośnie wykorzystuje. Musimy jak najszybciej wyciągnąć wnioski.

28.03.2024

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona II 1-2 GKS Nowiny

Bramka: Wójcik Dominik

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Patryk Hernik: Dwa proste błędy w obronie na początku spotkania jak się później okazało były niestety kluczowe w końcowym wyniku meczu. Całe spotkanie atakowaliśmy i niewykorzystanych sytuacji podbramkowych było sporo. Niestety tylko jeden zakończył się skutecznie. Muszę przyznać że z przebiegu spotkania byliśmy drużyną przeważającą i tylko brak szczęścia w ataku nie pozwolił na  wywalczenie punktów w tym spotkaniu.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

KKP Korona III 0-8 KKP Korona I

Bramki: Tomasik as. Ostrowski, Tomasik as. Chłopek, Ostrowski, Kasperek as. Ostrowski,  Tomasik as. Kasperek, Kułak as. Kasperek, Ślęzak as. Bartusiak, Tomasik as. Chłopek

Skład: Chochulski Oskar, Sikora Adam, Grychowski Alan, Chłopek Jakub, Kaczmarczyk Adam, Lisowski Jakub, Kamil Łach, Płaza Bartłomiej, Wojciech Matczak, Miłosz Kułak, Maksym Kasperek, Filip Tomasik, Bartosz Fornalczyk, Stanisław Bartusiak, Miłosz Wojdalski, Oliwier Ostrowski, Piotr Ślęzak

Trenerzy Paweł Mech i Karol Dziedzic: Całkowita dominacja naszego zespołu od pierwszej do ostatniej minuty meczu. Każdy zawodnik zrealizował założenia taktyczne w 100 %.  Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji gry w ataku która pozwoliła dochodzić nam do klarownych sytuacji pod bramką przeciwnika.

Trenerzy Tomasz Detka i Jerzy Marzec: Mecz w którym próbowaliśmy postawić się kolegom z „jedynki” ale jakość rywala nie pozwoliła nam na zbyt wiele. Bardzo źle kryliśmy w polu karnym co skutkowało kolejnymi bramkami. Mamy nadzieję zaprezentować się lepiej w pozostałych meczach.

Facebook