ŚLJM: Świąteczne granie Juniorów Młodszych.

Nasi Juniorzy zdecydowanie muszą poprawić skuteczność, ponieważ przy lepszym zachowaniu pod bramką przeciwnika wyniki z poprzednich dwóch kolejek mogły być nieco lepsze.

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

28.03.2024 Kielce

KKP Korona II 1-1 KKP Korona III

Bramka KKP II: Gumienny, Asysta: Cygan

Bramka KKP III: Ciężarkiewicz

Skład: Pietrzyca, – Krzyżanowski, Cygan, Dębiec, Nowak, Czarnowski, Biernacki, Schie, Jaros, Myszyński, Kaczmarczyk, Kochanowski, Robak

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Dobry mecz w wykonaniu obu drużyn, w pierwszej połowie to my byliśmy konkretniejsi strzelając jedną bramkę. Druga połowa to ambitna i ofensywna gra rywali, która mogła się skończyć ich zwycięstwem, jednak ostatecznie mecz kończy się remisem. Obie drużyny dążyły do zwycięstwa jednak nikomu nie udało się zadać ostatecznego ciosu.

Trener Sławomir Łukawski: Po pierwszej wyrównanej połowie gdzie nie wykorzystujemy swoich szans, mecz w miarę wyrównany. Druga odsłona to dużo intensywnej gry i przewaga z naszej strony. Po faulu na Płatku  karnego pewnym strzałem wykorzystuje Ciężarkiewicz.  Pomimo walki nie udało się zmienić wyniku. Mecz walki na remis.

02.04.2024

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

KKP Korona II 1-4 Korona S.A.

Bramka: Rozmus

Asysta: Dębiec

Skład: Pietrzyca, – Jakubowski E., Ocios, Krzyżanowski, Cygan, Dębiec, Czarnowski, Biernacki, Schie, Myszyński, Kaczmarczyk, Kochanowski, Robak, Rozmus, Susło, Stepień, Stefański

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Pierwsza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu, oddajemy pole rywalowi, jesteśmy bardzo niedokładni w rozegraniu a przy tym sporo błędów indywidualnych technicznych. Rywal strzela dwie bramki i jest to najmniejszy wymiar kary w tej części spotkania. W drugiej połowie postawiliśmy wszystko na jedną kartę, dość szybko strzelamy bramkę kontaktową i raz za razem wysoko atakujemy i stwarzamy sobie kolejny sytuacje bramkowe, których niestety nie wykorzystujemy. W końcówce spotkania rywal strzela kolejne bramki przy naszej biernej postawie w polu karnym i wygrywa spotkanie.

Star Starachowice 5-1 KKP Korona III

Bramka: Dąbrowski

Trener Sławomir Łukawski: Mecz rozstrzygnął się już na początku: w 4 min strzelamy sobie sami gola, a w 17 min prowokujemy rzut karny. Mimo kilku akcji ofensywnych i ciągłym braku skuteczności to przeciwnik kontrolował mecz. Tylko kilku naszych zawodników zagrała na wystarczającym poziomie, reszta przeszła obok meczu. Musimy wyciągnąć wnioski z tej porażki.

Facebook