Ligowe granie młodzików na tygodniu

Napięty harmonogram meczów ligowych spowodował, że niektóre spotkania nasi młodzicy muszą rozegrać w ciągu tygodnia. Po raz kolejny naprzeciwko siebie stanęły Kieleckie drużyny.

Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego

KKP Korona II (2011) 0-2 KKP Korona I (2010)

Bramki: Fornalczyk as. Chłopek, Kaczmarczyk as. Ostrowski

Skład KKP Korona I: Świeczko Szymczuch Bartusiak  Nowak Frankowicz Fornalczyk Ostrowski Kaczmarczyk Płaza Chłopek Piekoszewski  Łach Dawid Janik Wojdalski

Skład KKP Korona II: Kukla, Dzigman, Raczyński, Domagała, Czekaj, Latała, Dudek, Paluch, Grad, Wira, Mikina, Kowalewski 

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: W meczu z młodszymi kolegami z KKP  Korona  bardzo  szybko obejmujemy prowadzenie ,  już w 2 minucie po dobrej akcji  bocznym sektorem boiska Jakub Chłopek wykłada piłkę na przedpole do Bartka Fornalczyka, a ten precyzyjnym strzałem od słupka otwiera wynik spotkania. Następne 10 minut to zdecydowana przewaga naszego zespołu, jednak pod bramką przeciwnika byliśmy  nieskuteczni. W drugiej części  pierwszej połowy nasz gra zdecydowanie straciła na jakości wdało się w nas rozluźnienie i panował chaos na boisku. Podejmowaliśmy złe decyzje w fazach przejściowych. W drugiej połowie meczu nasza gra zdecydowanie się poprawiła i zdobywamy bramkę na 2 do 0 po akcji Ostrowski, Kaczmarczyk. Brawo drużyna!

Trenerzy Michał Kostucha i Michał Stachura: Jesteśmy zadowoleni z postawy chłopców przez większość czasu spotkania z uznaniem obserwowaliśmy ich poczynania.  Niestety w pojedynku ze starszymi kolegami każdy błąd kosztował nas stratę bramki i na pewno jest to element na który musimy zwrócić uwagę. Dziękujemy chłopcom za ambitną postawę i z niecierpliwością czekamy na kolejny mecz.

Świętokrzyska Liga Młodzika Młodszego

DAP Kielce 1-3 KKP Korona

Bramki: Glibowski, Tomaszewski, Paluch

KKP Korona: Kukla, Paluch, Bębenek, Nowacki, Wira, Barański, Zajęcki, Gil, Kuziel, Glibowski, Tomaszewski

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura:  Dobry mecz w wykonaniu naszej drużyny. Mimo, że nie strzeliliśmy wielu bramek to jesteśmy zadowoleni z jakości gry chłopców. Gratulujemy zespołowi kolejnego zwycięstwa.

Facebook