Zmagania Ligowe Orlików

Turnieje w ramach Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej Orlików powoli dobiegają końca. Nasze drużyny walczą w każdym spotkaniu o jak najlepszy rezultat.

Orlik Starszy gr. II

Drużyny: KKP Korona I, KKP Korona II, Wicher Miedziana Góra, Astra Piekoszów, Nowińska Akademia Futsalu

KKP Korona I: Vyshniak, Redlica, Majewski, Adamczyk, Karpenko, Kubik, Bugaj, Barucha, Marzec

KKP Korona II: Recica, Kulina, Czernichowski, Molasy, Strójwąs, Pająk, Stróżyk , Zięba

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Dobry występ naszych drużyn. Chłopcy dobrze wykonywali powierzone im działania indywidualne. Przełożyło się to na wyraźna przewagę nad rywalami. Gratulujemy naszym zespołom dobrych występów. 

Orlik Młodszy gr. I

Drużyny: KKP Korona I, KKP Korona II, DAP Kielce (dwie drużyny), LKS Orlęta Kielce, Akademia Korony S.A.

Bramki dla KKP:   Tomczyk x 5, Pastuszka F. x 3, Stopka x 2, Pastuszka A. x 2, Półchłopek x 2, Januszewski, Kamola, Stachera

Skład: Borkowski Wojciech, Cieplewicz Artur, Florecki Kacper, Hałdaś Mikołaj, Januszewski Żenia, Kamola Tadeusz, Kmiecik Jakub, Kołodziej Wiktor, Kosmala Leon, Kowalczyk Igor, Kozera Karol, Kuliński Antoni, Pastuszka Antoni, Pastuszka Franciszek, Półchłopek Ignacy, Sałkiewicz Wiktor, Stachera Krzysztof, Stopka Jan, Tomczyk Jan

Komentarz trenerzy Michał Sarek i Karol NieszporekW miniony weekend chłopcy z grupy złotej rocznika 2014 rozegrali ostatni turniej w ramach rozgrywek organizowanych przez ŚZPN. W trakcie rywalizacji z rok starszymi zawodnikami chłopcy starali się realizować zadania wyznaczone przed turniejem. W wielu momentach gra chłopców stała na bardzo dobrym poziomie, były również momenty w których popełnialiśmy nie wymuszone błędy co skutkowało straconymi bramkami. W ciągu ostatniego miesiąca „ligowego” rozegraliśmy łącznie 20 spotkań z wymagającymi przeciwnikami co niewątpliwie wpłynie na rozwój indywidualny każdego z chłopców. Dziękujemy chłopcom za postawę podczas rozgrywek, przeciwnikom za sportową rywalizację.

Orlik Młodszy gr. V

Drużyny: KKP Korona III, KKP Korona IV, Star Starachowice, Juventa Starachowice, Spartakus Daleszyce, Arka Pawlów

Trener Siergiej Januszewski i Iwo Sochacki: Świetna postawa naszych chłopców na boisku, co poskutkowało wygraną w wielu spotkaniach. Walczyliśmy o każdą piłkę, oraz odważnie podejmowaliśmy pojedynki 1×1. Z meczu na mecz czujemy większą pewność w swoich nogach i głowach.

Facebook