CLJ U-15: Wygrana po ciężkiej walce

To był bardzo ważny mecz dla naszej drużyny, który ostatecznie zakończył się naszym zwycięstwem. Wielkie brawa dla całego zespołu, że w tak trudnym momencie pokazali charakter i walkę do samego końca. Brawo!

W meczu nie brakowało walki

KKP Korona 1–0 Górnik Łęczna

Bramka: Kałka

Skład: Domagała, Molęda, Moczulis, Sadłocha, Hańćko, Krakowiak, Bojek, Kałka, Żyła, Błaszczyk, Kwiatek, Bernacki, Nowak, Stachurski, Ocios, Zięba, Dębiec, Jugo.

Radość po strzelonej bramce

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Piotr Lichota: Mecz w którym walczyliśmy o „dodatkowy tlen” i chłopcy stanęli na wysokości zdania i z wielką determinacją i zaangażowaniem walczyli o każdy milimetr boiska. Również goście musieli ten mecz wygrać aby dalej liczyć się w walce o utrzymanie, mieli swoje sytuacje ale albo szwankowała ich skuteczność albo nasz bramkarz stał na posterunku. Na początku drugiej połowy po naszym rzucie wolnym, bramkarz gości źle wybija piłkę a Mikołaj Kałka dobija piłkę do pustej bramki i wychodzimy na prowadzenie. W dalszej części spotkania mieliśmy swoje sytuacje ale zabrakło zimnej krwi i wyrachowania aby zakończyć mecz z większą przewagą. Końcówka nerwowa w naszym wykonaniu, nie potrzebnie zbyt szybko pozbywamy się piłki a przez to rywal więcej razy mógł kreować akcje na naszej połowie. Jednak dobrze się bronimy i zasłużenie zgarniamy bardzo nam potrzebne 3 punkty.

Facebook