Inauguracja Trampkarzy

Pierwsza kolejka dla naszych Trampkarzy przyniosła dwa zwycięstwa i dwie porażki. Zmagania dopiero ruszają i mamy nadzieję, że z tygodnia na tydzień będzie jeszcze lepiej.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

Gr. popołudniowa 2009

Star Starachowice 10-0 KKP Korona II

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Patryk Hernik: Od samego początku meczu ogromna dominacja przeciwnika pod każdym względem, wynik spotkania mówi sam za siebie ciężko tu o jakieś dygresje. Musimy się pozbierać jak najszybciej i walczyć o punkty w następnym spotkaniu w czwartek z Nowinami.       

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

Gr. złota 2010

KKP Korona I 7-1 Hetman Włoszczowa

Bramki: Tomasik as. Chłopek, Chochulski as. Chłopek, Tomasik as. Fornalczyk, Chochulski, Ostrowski, Wojdalski, Tomasik as. Chłopek

Skład: Chochulski Oskar, Sikora Adam, Grychowski Alan, Chłopek Jakub, Kaczmarczyk Adam, Lisowski Jakub, Kamil Łach, Płaza Bartłomiej, Wojciech Matczak, Miłosz Kułak, Maksym Kasperek, Filip Tomasik, Bartosz Fornalczyk, Stanisław Bartusiak, Miłosz Wojdalski, Oliwier Ostrowski, Piotr Ślęzak

Trenerzy Paweł Mech Karol Dziedzic:  W pierwszej połowie nasza gra funkcjonowała na wysokim poziomie. Byliśmy wzorowo zorganizowani w poszczególnych fazach gry i wychodzimy na pięciobramkowe prowadzenie. W drugiej połowie w naszych poczynaniach było zbyt dużo niedokładności i to przeciwnik zdobywa bramkę po rzucie karnym, lecz odpowiadamy dwoma szybkimi atakami i dokładamy kolejne trafienia. Świetna gra drużyny przyniosła nam zasłużone zwycięstwo.

Gr. złota 2011

KKP Korona II 5–1 DAP Kielce

Bramki: Kowalewski, Grad, Czekaj, Kózka, Glibowski.

KKP Korona: Marcin Kukla, Patryk Pedrycz, Aleks Gębski, Igor Wira, Olivier Latała, Adam Kózka, Tymoteusz Glibowski, Jan Dudek, Olaf Bębenek, Jakub Kruk, Franciszek Czekaj, Antoni Paluch, Mikołaj Kowalewski, Michał Domagała, Karol Majcherczyk, Maciej Szczepanik, Franciszek Grad, Piotr Raczyński.

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Pewne zwycięstwo naszego zespołu. Możemy być szczególnie zadowoleni z przebiegu w drugiej połowie w której nasza gra stała na wysokim poziomie. Dziękujemy chłopcom za zaangażowanie i gratulujemy im wygranej.

Gr. srebrna 2010

Korona S.A 7-2 KKP Korona III

Bramki: Piekoszewski, Janik

Trenerzy Tomasz Detka i Jerzy Marzec: Już na początku spotkania tracimy bramkę, ale chwile później udaje nam się wyrównać. Przeciwnik atakował nas wysoko a my starliśmy się wyjść spod pressingu.. Do przerwy przegrywamy jedną bramką. Druga połowa to już nasza gorsza gra co przeciwnik wykorzystał. Dziękujemy drużynie za walkę.

Facebook