Turniej Football Champions CUP

Grupa złota rocznika 2013 udała się do Kozienic na dwudniowy turniej Football Champions CUP. Pierwszy dzień zmagań to świetna gra podopiecznych Karola Nieszporka i Karola Styrcza i awans do grupy „Ligi Mistrzów”. Tam czekały już niezwykle silne zespoły i pomimo dużej walki tym razem nie udało wywalczyć się miejsca na podium.

KKP Korona : SPF Sabio
KKP Korona : KS Lublinianka
KKP Korona : Delta Warszawa
KKP Korona : Bronowice Lublin
KKP Korona : Delta Warszawa
KKP Korona : Górnik Łęczna
KKP Korona : MKS Piaseczno
KKP Korona : Mazovia Mińsk Mazowiecki

Bramki zdobywali: Nowak x 2, Matys, Korski, Januszewski, Frejlich, Sorbian

KKP Korona Kielce rezprezentowali: Frejlich Antoni, Januszewski Żenia, Kępa Piotr, Kleszowski Cyprian, Korski Jacek, Ludwinek Krzysztof, Matys Tomasz, Napora Leon, Nowak Damian, Skorupa Filip, Socha Filip, Sorbian Adam

Komentarz trenerzy Karol Nieszporek i Karol Styrcz:  Pierwszy dzień turnieju to dobra gra chłopców, szczególnie w fazie defensywnej. Dobrze odnaleźli się w grze 9 x 9, co nadal jest dla nas nowością. Drugi dzień turnieju zaczął się nie po naszej myśli, ale z meczu na mecz gra się poprawiała. Turniej pokazał, gdzie mamy jeszcze braki oraz jakie są nasze mocne strony. Za postawę i dużo zdrowia zostawionego na boisku należy szczególnie pochwalić Krzysia Ludwinka oraz Jacka Korskiego. 

Facebook