Gry kontrolne żaków

Miniony weekend w wykonaniu naszych Żaków to gry kontrolne z drużynami z Daleszyc oraz Zagnańska. Zapraszamy do krótkiej relacji.

Gr. srebrna 2015

KKP Korona – Spartakus Daleszyce 14/15

Bramki: Bakalarz x2, Buczkowski x3, Kula, Kisiel, Moćko, Paluch x3, Sałkiewicz, Sobaś

Skład: Bakalarz, Buczkowski, Góźdź, Kolasa, Krzysztoszek, Kula, Kleszowski, Kisiel, Lisowski, Mech, Mika, Mizera, Moćko, Paluch, Pindral, Sałkiewicz, Słoń, Sobaś, Strzygowski i Trojan.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Chłopcy z grupy srebrnej zagrali ze starszymi kolegami z Daleszyc na prawdę solidny mecz. Wygrywali sporo pojedynków 1×1, zdobyli dużo pięknych bramek. Szkoda, że zbyt bojaźliwie i zbyt luźno graliśmy w obronie, ale mam nadzieje że szybko to dopracujemy i będziemy grali jeszcze lepiej. Cieszymy się, że każdy zawodnik angażuje się na 100%, a piłka im sprawia dużo radości, tego nie da się zamienić na żaden wynik. 
Trzeba na pewno wyróżnić kilki zawodników bo mimo, że grali na różnych pozycjach to szło im dobrze a byli to: Oliwier Buczkowski, Oskar Sałkiewicz, Janek Paluch i Karol Słoń.   

Gr. złota 2016

Cosmos Zagnańsk – KKP Korona

Trener Szymon Szymaszek i Łukasz Tarka: Chłopcy mieli okazję tym razem zagrać na całym boisku typu orlik i systemie 5+1. Dużo przestrzeni do wykorzystania na boisku dobrze wpłynęło na naszych zawodników, którzy mądrze tworzyli sobie linie podania i szukali siebie nawzajem. W tym meczu nasza drużyna zdobyła mnóstwo bramek, strzelonych po naprawdę składnych akcjach. Przeciwnik niestety nie postawił nam wysoko poprzeczki dlatego też chłopcy mieli trochę więcej możliwości aby potrenować różne wybory i działania na boisku.

Gr. srebrna 2016

KKP Korona gr. srebrna 2016 – KKP Korona gr. złota 2017

Trener Szymon Szymaszek i Łukasz Tarka: Jesteśmy zadowoleni z poczynań naszych podopiecznych gdyż w tym meczu wykazali się mądrą grą tzn. stwarzali sobie przestrzeń do gry i szukali różnorodnych rozwiązań. Miło widzieć, że chłopcy przyswajają coraz lepiej umiejętności i wiadomości, które przekazujemy im na treningach.

Facebook