CLJ: Punkt w Rzeszowie i przegrana w debrach

To były naprawdę dobre mecze w wykonaniu naszych drużyn i tym bardziej szkoda, że udało zdobyć się tylko punkt w dwóch spotkaniach. Do zakończenia zmagań zostało kilka kolejek i mamy nadzieję na wywalczenie jeszcze kilku „oczek”.

Centralna Liga Juniorów U-17

 Stal Rzeszów 0–0 KKP Korona

Skład: Palacz, Sala, Głuszek, Długosz, Czarnecki, Ocios , Majka, Bator, Kubus, Stępień, Myszyński oraz Cygan, Susło, Cygan, Gaweł, Jakubowski Eryk, Fiuk, Koryciński

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Drużynie należą się słowa uznania za wysiłek włożony w ten mecz. Nie było to dla nas łatwe spotkanie, jednak przy odrobinie szczęścia i lepszej skuteczności mogliśmy przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Jednocześnie szanujemy wywalczony punkt na trudnym terenie i liczymy na jeszcze lepszą postawę zespołu w kolejnym meczu.

Centralna Liga Juniorów U-15

KKP Korona 1-2 Korona S.A.

Bramka: Moczulis

Skład: Pietrzyca- Kwiatkowski, Moczulis, Kubicki(65’Ślęzak), Michalski, Krupa(65’ Iwan), Czajkowski, Nogalski(60’Ryś), Malinowski(60’ Zawistowski), Pitek(62’Bednarski), Woźniak

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Gramy kolejny dobry mecz jednak nie zdobywamy żadnego punktu. Chłopcy grali odważnie, do przodu i potrafili zagrozić bramce rywala. Tracimy gola po słabej asekuracji w środku pola gry. Szybko wyrównujemy po stałym fragmencie. W drugiej połowie nasz bramkarz broni karnego jednak w następnej akcji po rzucie rożnym tracimy jak się okazało kluczową bramkę w tym spotkaniu. W końcówce mamy swoją sytuację stuprocentową jednak bramkarz gości wychodzi zwycięsko z sytuacji sam na sam. Musimy wyciągnąć wnioski z ostatnich spotkań, mimo dobrej gry i stwarzanych sytuacji nie potrafimy uzyskać korzystnego wyniku.

Facebook