CLJ: Domowa wygrana z Motorem

To mógł być bardzo udany w weekend w Centralnej Lidze Juniorów, ponieważ obie nasze drużyny zagrały na wysokim poziomie. Niestety młodsi koledzy pomimo wyrównanego meczu z Krakowa wracają bez punktów. Natomiast w CLJ U-17 udało się odnieść pierwsze domowe zwycięstwo.

Centralna Liga Juniorów U-17

 KKP Korona 4–1 Motor Lublin

Bramki: Bryła x3, Mazurek

Skład: Palacz, Jakubowki E., Susło, Długosz, Ocios, Mazurek, , Majka, Bator, Kubus, Stępień, Bryła oraz Stefański, Koryciński, Schie Czarnecki, Fiuk, Myszyński

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: W końcu udaję nam się wygrać spotkanie rozgrywając je jako gospodarz. Jesteśmy zadowoleni z jakości naszej gry, szczególnie w drugiej połowie w której oprócz zdobycia 3 bramek stworzyliśmy sobie jeszcze kilka stuprocentowych sytuacji. Na pochwałę zasługuję także determinacja i nastawienie zespołu które praktycznie przez całe spotkanie było na optymalnym poziomie. Gratulujemy drużynie wygranej.

Centralna Liga Juniorów U-15

Cracovia Kraków 2-1 KKP Korona

Bramki: Bednarski

Asysty: Zawistowski

Skład: Bęczkowski- Kwiatkowski, Moczulis, Frankowicz (65’Ślęzak), Michalski (57’Bednarski), Krupa(50’ Woźniak), Czajkowski, Nogalski (57’ Mordon), Malinowski(45’Ślęzak), Pitek(60’Kubicki), Ryś (55’Zawistowski)

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Z dużym niedosytem wracamy z Rącznej bo tak naprawdę to sami sprezentowaliśmy dwie bramki dla gospodarzy. Najpierw w końcówce pierwszej połowy po niepotrzebnej stracie i złym wybiciu gospodarze wychodzą na prowadzenie. Natomiast w drugiej połowie niepotrzebny drybling obrońcy przed naszym polem karnym daje podwyższenie wyniku Cracovii. Oprócz tego mecz był wyrównany i z małą ilością sytuacji podbramkowych. Strzelamy bramkę kontaktową i cały czas dążymy do wyrównania. Mimo ciągłych prób i determinacji zawodników aby wyrównać wynik spotkania, piłka nie znajduje drogi do bramki i mecz się kończy naszą minimalną porażką.

 

Facebook