Derbowa wygrana w Młodziku Młodszym

W tej kolejce ligowej po raz kolejny świetnie zaprezentowała się grupa złota rocznika 2012, która zagrała kompletne zawody. Cieszą również pierwsze punkty grupy brązowej, która spisuje się na boisku coraz lepiej.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

Gr. Złota 2012

KKP Korona 6-0 DAP Kielce

Bramki: Karpenko x3, Marzec, Jończyk, Ziółkowski

Skład: Artem Vyshniak, Oliwier Adamczyk, Patryk Jabłoński, Olivier Redlica, Jakub Bugaj, Mikołaj Marzec, Mark Karpenko, Karol Ziółkowski, Piotr Jończyk, Karol Molasy, Aleksander Zięba, Tymon Stróżyk  

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz: ​​​​​​Mecz z DAP ułożył się bardzo dobrze bo szybko strzelamy bramkę i prowadzimy grę, mimo, że przeciwnik kilka razy kontratakował dość dobrze, to odpowiadzialna gra w obronie nie dopuszczała DAPU do klarownych sytuacji. Przed przerwą strzelamy kolejnego gola. Druga odsłona spotkania to już dobra gra w obronie i skuteczna w ataku w której dokładamy 4 bramki po ładnych akcjach zespołowych i zamykamy mecz. 
Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie i gratuluję zwycięstwa

Gr. srebrna 2012

KKP Korona II 1-8 Galacticos Ostrowiec

Bramka: Kumór Piotr

Skład: Chłopek, Rochoń, Ciężarkiewicz, Różycki, Kasprzyk, Bartocha, Majchrowski, Nikitskij, Szymczyk, Siwek, Wójcik, Kumór, Kubik, Klicki, Szczepański. 

Trenerzy Marek Parzyszek i Iwo Sochacki: Myślę, że  gramy coraz lepiej. Już widać, że nawiązujemy jakąś rywalizację nie ustępując przeciwnikowi, ale niestety nie możemy wyzbyć się błędów. Te nasze często błędy indywidualne bramkarzy czy obrońców niestety przeciwnik wykorzystuje natychmiast. Powoli nasze przegrane są coraz niższe co napawa optymizmem, ale widać jeszcze daleka droga i ciężka praca by w tej lidze być równorzędnym partnerem. 

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

Gr. brązowa 2012

Naprzód Jędrzejów 2-3KKP KORONA III

Bramki: Świerczyński x2, Ołownia

Trenerzy Iwo Sochacki i Marek Parzyszek: Kolejny mecz, w którym pierwsza połowa nie była taka jak być powinna. Tracimy prosto bramkę po błędzie w defensywie pomimo tego, że stworzyliśmy sobie więcej sytuacji od przeciwnika. Na drugą połowę  wyszliśmy zaangażowani z prostym celem- wygrać mecz. Przełożyło się to na wiele fajnych sytuacji, z czego trzy udało się zakończyć bramką. Dwukrotnie musieliśmy gonić wynik w tym meczu i udało się go odrobić dzięki poświęceniu i woli walki chłopaków. Na następne mecze patrzymy pełni optymizmu.

Facebook