Grupa złota 2012 w Kielcach podjęła o rok starszych kolegów z Pawłowa. Natomiast podopieczni Marka Parzyszka i Iwa Sochackiego zagrali ciekawy czwórmecz w Nowinach.

KKP Korona 5-10 Arka Pawłów 2011
Bramki: Jagiełła, Kałandyk, Marzec, Zięba, Stróżyk
Skład: Vyshniak, Ziółkowski, Warzecha, Redlica, Adamczyk, Marzec, Karpenko, Bugaj, Jagiełła
Zięba, Surdyk, Molasy, Szczepański, Jończyk, Stróżyk, Kałandyk

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Karol Styrcz: Mecz zaczęliśmy dość słabo, brak koncentracji z początku i przegrywaliśmy 2:0. Arka awansowała do I Ligi Świętokrzyskiej i na pewno nie przypadkowo więc nasze błędny skrupulatnie wykorzystali. Później to my zaczęliśmy strzelać bramki, dobrze ze sobą współpracowaliśmy i pokazaliśmy duże umiejętności indywidualne. Po przerwie tylko kilka minut dobre ale po zmianach wyglądaliśmy bardzo źle. Straciliśmy 6 bramek i schodzimy przegrani. Kolejny mecz pokazuję że niektórzy nie są gotowi na grę na dużej intensywności i z lepszym przeciwnikiem.

Gr. srebrna 2012/gry kontrolne w Nowinach

KKP Korona 0-0 SAR Przyjmo(2011)
KKP Korona 4:0 Naprzód Jędrzejów
KKP Korona 1-2 GKS Nowiny

Skład: Chłopek, Bartocha, Siwek, Robak, Chmielewski, Ciężarkiewicz, Kasprzyk, Kwiecień, Rynk, Pedrycz, Świerczyński.

Trenerzy Marek Parzyszek i Iwo Sochacki: W Nowinach na pięknym nowo oddanym sztucznym boisku rozegraliśmy trzy mecze po 40 minut każdy. Było dużo grania. Zawodnicy mogli pokazać swoje umiejętnościami. Wszystkie drużyny prezentowały dobre przygotowanie przez co obserwowaliśmy dobry wyrównany poziom. Nasza drużyna piłkarsko radziła sobie bardzo dobrze, gorzej było z wykorzystywaniem dobrych okazji stworzonych pod bramką przeciwnika. Generalnie zaprezentowaliśmy się dobrze, chłopcy potwierdzają, że coraz lepiej sobie radzą w rywalizacji z różnymi sparingpartnerami.