Orliki w Akcji!

Pracowity weekend mają za sobą nasi orlicy młodsi i starsi, którzy rozegrali wiele gier kontrolnych.

Gr. złota 2013

KKP Korona – KS Drukarz Warszawa

Bramki dla KKP:  Sorbian

Skład: Chrobot Michał, Gonciarz Tomasz, Januszewski Żenia, Kępa Piotr, Kleszowski Cyprian, Korski Jacek, Ludwinek Krzysztof, Matys Tomasz, Napora Leon, Nowak Damian, Simkiewicz Stanisław, Skorupa Filip, Socha Filip, Sorbian Adam

Komentarz trenerzy Karol Nieszporek i Karol Styrcz: Kolejny mecz kontrolny w formule 9 x 9 za nami. Chłopcy spędzili na boisku bardzo dużo minut. Obie drużyny dobrze się broniły, czego efektem była mała liczba strzelonych bramek. Drużyna gości przeważała, ale my też mieliśmy swoje okazje. Skupiamy się już na kolejnym, intensywnym tygodniu, w którym oprócz treningów zagramy 1 mecz kontrolny, a także weźmiemy udział w dwudniowym turnieju.

Gr. srebrna 2013

KKP Korona – Astra Piekoszów

Skład KKP Korona:  Piskulak, Łuczyński, Pióro, Kudła, Dąbrowski, Ciosek, Grajek, Tarka, Nasr Salama

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski: Kolejny weekend spędzony na boisku za nami. Chłopcy stanęli na wysokości zadania, realizując wszystkie nasze założenia na ten mecz. Popełniliśmy kilka błędów nad którymi będziemy pracować w przyszłości. Dziękujemy drużynie Astra Piekoszów za sparing.

Gr. brązowa 2013/14

KKP Korona – Moravia Morawica

Skład:  Aleksander Urbanowski, Nikodem Kosecki, Gracjan Janyst, Roman Wojcieszek, Piotr Wicha, Jacek Jung, Michał Jedliński, Daniel Błoński, Adam Kowalski, Jan Pyczek, Adrian Kuca, Oskar Klimas, Dorian Karczewski, Marek Trojan, Dominik Banakiewicz, Igor Cieślik, Kacper Jas

Trenerzy Bartek Lewandowski i Kacper Kubicki: Kolejny dobry mecz chłopców. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania od początku do końca i wysoko zwyciężyliśmy. Przeciwnicy przyjechali do nas w nieco okrojonym składzie, przez co grało nam się łatwiej. W ofensywie stworzyliśmy mnóstwo okazji bramkowych, a finalizacja stała na odpowiednim – wysokim – poziomie. W defensywie zagraliśmy bardzo solidnie i straciliśmy zaledwie dwa gole. Gratulacje dla całej drużyny i podziękowania dla Moravii za rywalizację.

Gr. złota 2014

KKP Korona – KKP Korona gr. złota 2015

Bramki: 2x Florecki  2x Koch 2x Kowalczyk Kosmala Samobój

Skład: Kacper Florecki ,  Karol Kozera, Igor Kowalczyk, Adam Paluch, Adrian Koch, Rafał Kolasa, Mikołaj Hałdaś, Leon Kosmala,

Trenerzy Paweł Mech Karol Dziedzic:  W meczu  kontrolny  z klubowymi   kolegami, brakowało nam w wielu aspektach gry koncentracji oraz dokładności z czego tracimy kilka bramek po prostych błędach, lecz każdy z  zawodników pokazał charakter i dał z siebie wszystko .

Gr. srebrna 2014

KKP Korona – Astra Piekoszów

KKP Korona – KKP Korona złota 2015

Skład: Wiórkiewicz, Pyczek, Kadperek, Jekov, Sikora, Nowak, Szablicki, Bąk, Dyk, Skrzypek, Wasilewski, Synowski, Kij

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski: W weekend chłopcy rozegrali dwa mecze kontrolne z KKP Korona 2015 i Astra Piekoszów 2015 W obu meczach chłopcy zagrali bardzo podobnie. Przez pierwsze 25 min. popełniliśmy wiele błędów indywidualnych oraz byliśmy ospali; brakowało doskoku do przeciwnika. W kolejnych etapach chłopcy obudzili się – był już odbiór piłki we wszystkich strefach, co przełożyło się na stwarzanie sytuacji bramkowych. Nadal musimy pracować nad finalizacją; za dużo zmarnowanych sytuacji, a to już nie pierwszy mecz, w którym marnujemy przysłowiową 100 – tkę. Chłopcom dziękujemy za zaangażowanie a drużynom wyżej wymienionym za pożyteczny sparing.

Facebook