[U-11] Tuż za podium w turnieju Progress CUP

Duże powody do zadowolenia miała grupa złota 2013 po pierwszym dniu zmagań. Dzięki bardzo dobrej grze wywalczono w sobotę pierwsze miejsce i awans do grupy GOLD. W drugim dniu odbyła się zacięta walka o medale, ale ostatecznie podopieczni Karola Nieszporka i Karola Styrcza zajęli 4 miejsce. Do drużyny marzeń przez organizatorów został wybrany Tomek Matys.

KKP Korona : Funball Kluczbork
KKP Korona : AP Bumerang Wrocław
KKP Korona : Pogoń Zduńska Wola
KKP Korona : AKS SMS Łódź II
KKP Korona : UKS SMS Łódź
KKP Korona : AKS SMS Łódź I
KKP Korona : Kania Gostyń
KKP Korona : AP 21 Chrzanów
KKP Korona : Champions Końskie

Bramki zdobywali: Nowak x 7, Matys x 4, Skorupa x 5, Napora x 3, Socha x 2,  Sorbian

KKP Korona Kielce rezprezentowali: Januszewski Żenia, Kępa Piotr, Kleszowski Cyprian, Korski Jacek, Ludwinek Krzysztof, Matys Tomasz, Napora Leon, Nowak Damian, Skorupa Filip, Socha Filip, Sorbian Adam

Komentarz trenerzy Karol Nieszporek i Karol Styrcz:  Chłopcy zostawili na boisku w Kleszczowie bardzo dużo zdrowia i zaangażowania, dlatego szkoda, że znaleźliśmy się tuż za podium turnieju. Byłaby to fajna nagroda za cały wysiłek włożony w te dwa turniejowe dni.  Niemniej jednak jesteśmy zadowoleni z postawy zawodników i dumni z tego, że możemy być częścią tej drużyny. Z takim zaangażowaniem i wolą walki na pewno jeszcze nie raz pokażecie na co was stać! Dziękujemy organizatorom, przeciwnikom za możliwość rywalizacji, a także rodzicom za (jak zwykle 🙂 wzorowe wsparcie! 

Facebook