TUŻ ZA PODIUM W TURNIEJU KUŹNIA MISTRZÓW

Świetnie spisali się podopieczni Michała Kulika i Bartosza Lewandowskiego w dwudniowym turnieju Kuźnia Mistrzów. Po pierwszym dniu nasi zawodnicy wywalczyli sobie drogę do fazy pucharowej. Chłopcy do końca dzielnie rywalizowali i do medalu zabrakło bardzo niewiele.

Skład KKP Korona: Plech Jan, Wicha Maciej, Długosz Antoni, Ocetek Kacper, Szymoniak Dawid, Baran Mikołaj, Józefik Adam, Kozera Tomasz, Żesławski Oliwier, Stefańczyk Igor, Zbróg Olaf.

Trenerzy Michał Kulik i Bartosz Lewandowski:  W sobotę z samego rana udaliśmy się do Krakowa na turniej Kuźnia Mistrzów.  W sobotę chłopcy rozegrali 6 spotkań. Każde spotkanie trwało 20 minut przez co w ciągu całego turnieju mieliśmy bardzo dużo gry. Chłopaki turniej zaczynają od 2 wysokich wygranych 8:1 i 9:1. Póżniej przyszła pora na mecze bardziej wyrównane. Ostatecznie sobotę kończymy z bilansem 3 wygranych, 2 remisów i 1 porażki. Chłopcy w większości spotkań grali ze sporym zaangażowaniem, niekiedy zdarzały się kilkuminutowe przestoje gdzie zabrakło skupienia, pojawiło się rozkojarzenie. Chłopcy poprzez dobre występy w sobotnich meczach awansowali do ligi złotej na niedzielne zmagania. Po sobotnich zmaganiach udajemy się do Aquaparku w Krakowie gdzie mamy możliwość odpocząć po sobotnich spotkaniach. 2 dzień turnieju nie był najlepszy w naszym wykonaniu. Turniej zaczynamy zaspani i rozkojarzeni, dodatkowo kilku chłopców łapie lekkie przeziębienie oraz kontuzje przez co przystępujemy do kilku niedzielnych meczów w osłabieniu. Każde niedzielne spotkanie to inna historia. Potrafimy wyjść na boisko ze sporym zaangażowaniem i charakterem co przekłada się na naszą grę i ostateczny wynik gdzie do kolejnego pojedynku wychodzimy z brakiem zaangażowania co przechodzi na błędy boiskowe i niekorzystny wynik meczu. Niedzielę kończymy 2 zwycięstwami, remisem i 3 porażkami. Jest spory niedosyt, ponieważ większość meczy mogliśmy rozstrzygnąć na naszą korzyść. Ostatecznie na turnieju zajmujemy 4 miejsce na 14 drużyn. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy chłopców na turnieju. Przez weekend rozegrali oni 12 spotkań, każde po 20 minut co przełożyło się na wiele czasu spędzonego na boisku oraz sporo nowych doświadczeń. Dziękujemy organizatorom za super organizację całego turnieju przez co każdy z chłopaków wraca do domu zadowolony i z uśmiechem na ustach.

Facebook