Tuż za podium w Szalowej

Grupa złota rocznika 2010 udała się do Szalowej na mocno obsadzony dwudniowy turniej Cutline CUP. Mimo, że nasi zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony to ostatecznie zajęli 4 miejsce i tym razem nie stanęli na podium. Warto dodać, że MVP turnieju został Oliwier Ostrowski. Gratulujemy udanego występu!

KKP Korona 5:0 Start Łososina Dolna

Bramki: Kaczmarczyk as. Ostrowski, Ostrowski, Ostrowski, Chochulski, Grychowski as. Piekoszewski

KKP Korona 1:0 Tarnovia Tarnów

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: W pierwszy  dzień  turnieju w grupie D rozegraliśmy  pierwsze  spotkanie z Cracovia Akademia Mistrzów,   po zaciętym pojedynku niestety przegrywamy 1:0. W  kolejnych   rozegranych meczach w tym dniu dominowaliśmy na boisku  i odnosimy 4 zwycięstwa.  Każdy zawodnik realizował założenia taktyczne i dał z siebie 100 % z czego jesteśmy dumni.  Grupę eliminacyjną  D kończymy na  2 miejscu  i awansowaliśmy do grupy platynowej . Niestety w drugim dniu turnieju  jakość naszej gry spadła, nasza drużyna miała problem z otwarciem gry przy wysokim pressingu rywala. Musimy jak najszybciej wyciągnąć wnioski i przeanalizować naszą grę, ponieważ w przyszły weekend jedziemy na Topowy Turniej TOP ELITE 10 w Stróżach gdzie będziemy rywalizować z najlepszymi Akademiami z całej Polski. Ostatecznie kończymy Turniej w Szalowej na  4 miejscu,  a najlepszym zawodnikiem naszej drużyny wybranym przez organizatorów został Oliwier Ostrowski. Wielkie brawa dla całej drużyny.