Przygotowania Trampkarzy i Młodzików do Ligi

Rozgrywki ligowe zbliżają się dużymi krokami, dlatego też nasze drużyny rozgrywają kolejne mecze kontrolne. Trampkarze podejmowali starszych kolegów z Orląt Kielce, natomiast Młodzicy udali się do Radomia, aby zmierzyć się z Radomiakiem.

Gr. popołudniowa 2008

KKP Korona 2-5 Orlęta Kielce 2006/07

Bramki: Maciej Wypych x2

Skład: Osiński- Białek, Skowroński, Iwan, Ryś, Jaros, Stachurski, Kośmicki, Dorosiński, Bilski, Wypych, oraz Krzyżanowski, Dębiec, Kubik, Popeć,

Trener Rafał Kruk: Od pierwszych minut sprawialiśmy wrażenie wystraszonych. Brak dokładności i spokoju nie był po naszej stronie. Stopniowo od 15-20 minuty przejmowaliśmy inicjatywę czego efektem był gol Macieja Wypycha po skutecznym pressingu całego zespołu. Po zdobyciu gola przez kolejne długie minuty przeciwnik nie straszył nas atakami. Dwa proste błędy po naszej stronie zepsuły obraz lepszej gry i niestety tracimy bramkę. W drugiej odsłonie nasz zespół przestał aktywnie bronić czego efektem były szybkie 3 gole gości. Serię naszych błędów przy otwarciu gry wykorzystali piłkarze Orląt. Pod koniec meczu przeprowadziliśmy skuteczną akcję po której zdobywamy drugą bramkę. Niestety schodzimy dziś pokonani i źli na siebie, że nie udało się zrealizować naszego planu na mecz, ale na podstawie wartościowego sparingu mamy wiedzę nad czym jeszcze przed startem rozgrywek trzeba popracować.

Gr. srebrna 2011

Radomiak Radom 3–11 KKP Korona

KKP Korona: Banasik, Barański, Branewicz, Dzierżak, Gawlik, Wrzecionowski, Piróg, Kierzkowski, Kot, Kułaga, Skotnicki, Orłowicz,Paluch, Półtorak, Sobczyński, Straszewski, Szymoniak, Widłak, Wielgo, Włudyga.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: W niedzielę udaliśmy się do Radomia na grę kontrolną  z drużyną Radomiaka. Zagraliśmy 3 tercje po 30 minut. Od samego początku to nasza drużyna przejęła kontrolę na boisku. Stosowaliśmy wysoki pressing, tworzyliśmy wiele składnych akcji, które przekładały się na wiele sytuacji bramkowych. Nasz zespół był lepiej zorganizowany na boisku, szybciej operowaliśmy piłką od przeciwnika, wygrywaliśmy większość gier 1×1. Czekamy na kolejne gry kontrolne oraz dalej pracujemy na treningach aby być jak najlepiej przygotowanym do zbliżających się rozgrywek ligowych.