Turniej i gra kontrolna Skrzatów!

To był bardzo pracowity weekend dla naszych Skrzatów. Rocznik 2017 miał okazję zmierzyć się z silnym zespołem czyli Deltą Warszawa. Natomiast zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2018 udali się na turniej do Rytwian.

Gr. złota 2017 / mecz kontrolny

KKP Korona – Delta Warszawa

Trenerzy Patrycja Budzyn i Michał Dąbrowski:  Mecze od początku toczone były w intensywnym tempie. Drużyna Delty zmusiła naszych zawodników do wzniesienia się na wyżyny swoich umiejętności i cieszymy się, że chłopcy sprostali temu zadaniu. Jesteśmy zadowoleni z tego jak zaprezentowała się nasza drużyna. Chłopcy w każdym meczu dali z siebie wszystko, tocząc wyrównaną walkę z drużyną przeciwną, która okazała się tego dnia lepsza. Wynika to głównie z tego, że nasi zawodnicy obecnie uczą się gry w nowej formule 5×5. Błędy w tym aspekcie kosztowały nas kilka bramek, których mamy nadzieję w następnych grach już unikniemy. Sparing z drużyną Delty uważamy za bardzo wartościowy i jesteśmy przekonani, że zaowocuje on w przyszłości.

Rocznik 2018 / turniej w Rytwianach.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn: Czarni Połaniec, Baszta Rytwiany, Baszta O. Łubnice,, Pogoń Staszów, KKP Korona.

KKP Korona wystąpiła w składzie: Aleksander Rdzanek, Adam Płocicki, Tymon Borowski, Antoni Żmudziński, Zuzanna Tarka, Antoni Gawlik, Stanisław Grabowski, Jan Witkowski, Fabian Filipczak, Fabian Fałdziński, Wiktor Pisarczyk, Gabriel Grabarczyk, Franciszek Stępień, Borys Partyka, Szymon Kosakowski.

Trenerzy Patrycja Budzyn i Michał Dąbrowski: Ogromne pozytywne zaskoczenie ze strony naszych zawodników i zawodniczek. Zauważyliśmy postępy wynikające ze skupienia i pracy na treningach. Owocowało to pięknymi indywidualnymi akcjami, dużą ilością bramek, a za tym idzie- mnóstwem uśmiechu i radości. 
Wśród naszych podopiecznych byli też zawodnicy z rocznika 2019, którzy dzielnie współpracowali z kolegami i koleżankami z drużyny. Nie bali się pojedynków, odważnie odbierali piłkę, podczas prowadzenia podnosili głowę do góry. 

Na koniec wszyscy dostali pamiątkowe medale, puchar i dyplom dla całej drużyny, mnóstwo pochwal, a radości i podekscytowania wśród dzieciaków nie było końca!  Ogromne brawa dla wszystkich uczestników turnieju! Za zaangażowanie, postępy, wzorowe zachowanie i dobrą zabawę! Dziękujemy drużynie Baszta Rytwiany za zaproszenie

Facebook