Mecze kontrolne Juniorów, Młodzików i Orlików

Niektóre zespoły na zmagania ligowe musza jeszcze chwilę zaczekać. Dlatego trenerzy zaplanowali gry kontrolne, które maja przygotować ich podopiecznych do rundy wiosennej.

Junior Starszy gr. popołudniowa 2005/06

KKP Korona 8–5 LKS Bolmin seniorzy

Bramki: Wójcik x4, Olesiński x2, Śliwa, Rozmus

Skład: Piasny, Kruk, Kawalec, Rozmus, Biernacki, Śliwa, Olesiński, Bilski, Kijewicz, Pabis, Wójcik oraz Robak

Trenerzy Michał Stachura: Pewne zwycięstwo w ostatniej grze kontrolnej przed rozrywkami ligowymi. Cieszy nas na pewno bardzo duża ilość wykreowanych sytuacji. Natomiast zdecydowanie musimy poprawić organizację gry w obronie ponieważ każda akcja przeciwnika kończyła się bramką.

Młodzik Młodszy gr. srebrna 2012

KKP Korona 0-5 GKS Nowiny

Skład: Chłopek, Robak, Ciężarkiewicz, Klicki, Loranty, Siwek, Kwiecień, Wójcik, Pedrycz, Świerczyński

Trenerzy Marek Parzyszek i Iwo Sochacki: Kolejny nasz mecz kontrolny rozegraliśmy w Nowinach. Gra toczyła się 3×20 minut. Choć przegraliśmy 0:5 to pozostawiliśmy dobre wrażenie w tym meczu. Graliśmy że starszymi chłopcami o lepszych warunkach fizycznych i widać było ten argument szczególnie w drugiej połowie i trzeciej tercji, gdzie straciliśmy bramki. My przystąpiliśmy do meczu mając na ławce jednego zmiennika. Ośmiu chłopców tego dnia z różnych powodów była nieobecna. Chociaż graliśmy osłabieni to toczyliśmy długimi fragmentami wyrównaną walkę z gospodarzami. Brakowało w kilku momentach dobrych wyborów. Jednak nie strzeliliśmy żadnej bramki i tu można mieć najwięcej zastrzeżeń do naszych atakujących.

Młodzik Młodszy gr. brązowa 2012

KKP Korona 2-0  GKS NOWINY

Bramki: Murrain, Wieloch

Trenerzy Iwo Sochacki i Marek Parzyszek: Kolejny wartościowy sparing za nami. Podczas spotkania próbowaliśmy kilka ustawień i wielu chłopców próbowało swoich sił na nowych pozycjach. Na tle mocnego przeciwnika wypadliśmy dobrze, widać było u nas organizację i dobrą reakcję po stracie piłki. Docenić trzeba odwagę chłopców w podejmowaniu decyzji, każde otwarcie graliśmy krótko i wychodziliśmy spod pressingu rywala. Było to przyjemne dla oka dla nas i wielu zebranych rodziców.

Orlik Starszy gr. brązowa 2013/14

KKP Korona – Polonia Białogon

Skład:  Aleksander Urbanowski, Nikodem Kosecki, Gracjan Janyst, Roman Wojcieszek, Piotr Wicha, Jacek Jung, Michał Jedliński, Adam Kowalski, Jan Pyczek, Adrian Kuca, Oskar Klimas, Piotr Pawlaczyk, Dominik Banakiewicz, Igor Szczepaniak, Franciszek Zając, Witold Zając, Jan Kowalczyk

Trenerzy Bartek Lewandowski i Kacper Kubicki: Kolejny dobry mecz chłopców, który kontrolujemy od pierwszej do ostatniej minuty. Działania ofensywne i defensywne stały na wysokim poziomie. Chłopcy włożyli w ten mecz sporo pracy i zaangażowania, dzięki czemu wysoko wygrywamy, tracąc tylko dwa gole. Gratulacje dla całej drużyny i podziękowania dla Polonii za rywalizację.