Pro Turniej w Licheniu Starym

Rocznik 2011 w miniony weekend miał okazję wystąpić w bardzo prestiżowym turnieju w Licheniu Starym, gdzie mieliśmy okazję zmierzyć się m.in. z Lechem Poznań, Pogonią Szczecin, Ruchem Lwów i wiele innymi świetnymi zespołami. Tym razem medalu nie udało się zdobyć, ale trenerzy są zadowoleni ze swoich podopiecznych.

Sobota 17.09.2022r.

Grupa eliminacyjna :

KKP Korona 4–0 Maccabi Petah Tikva

Bramki: Grad x2, Czekaj, Kruk

KKP Korona 0–3 Lech Poznań

KKP Korona 0–1 Pogoń Szczecin

KKP Korona 1–0 APN Sportowiec Modlniczka

Bramka: Czekaj

KKP Korona 3–0 Carvalho Blause

Bramki: Czekaj, Kruk, Kowalewski

KKP Korona 1–0 Karpaty Lwów

Bramka: Czekaj

 

Grupa finałowa :

KKP Korona 0–1 AP Reissa

KKP Korona 0–1 Legia Warszawa

KKP Korona 2–2 Lechia Gdańsk

Bramki: Mikina, Czekaj

KKP Korona 1–1 ŁKS Łódz

Bramka: Kózka

KKP Korona 1–0 Ruch Lwów

Bramka: Raczyński

KKP Korona: Czekaj Franciszek, Domagała Michał, Gębski Aleks, Latała Olivier, Dudek Jan, Kukla Marcin, Kózka Adam, Dzigman Jakub, Jakub Kruk, Piotr Raczyński, Piotr Mikina, Mikołaj Kowalewski

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: W miniony weekend chłopcy po raz kolejny wystąpili w prestiżowym, międzynarodowym turnieju. W pierwszym dniu nasza drużyna oprócz słabego występu z Lechem Poznań zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Drugi dzień rozgrywek to bardzo wyrównane pojedynki z najlepszymi drużynami w Polsce, w których uważamy, że mogliśmy zagrać zdecydowanie lepiej. Jest to kolejne cenne doświadczenie dla naszego zespołu które na pewno wpłynie pozytywnie na rozwój ich umiejętności. Rodzicom dziękujemy za obecność i kulturalny doping.

 

Facebook