Nierówna forma trampkarzy

Kolejne mecze Trampkarzy przyniosły wiele bramek. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się nasza „jedynka” w starciu z drużyną Sandomierza. Pozostałe dwie nasze drużyny musiały przełknąć gorycz porażki.

Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych

KKP Korona 13-0 Wisła Sandomierz 1

Bramki: Eryk Stachurski 3, Maciej Wypych 2, Szymon Dorosinski 2, Kacper Kmietowicz 2,

Natanel Jaros 2, Mikołaj Janiak i jedna samobojcza Wisły.

Asysty: Wypych 2, Czwartosz 2, Janiak 2, Skowroński 2, Jaros, Bilski.

Skład: Koryciński-Skowroński Białek Ksel Kubik Bilski Jaros Czwartosz Dębiec Stachurski Janiak., Dorosinśki Ryś Kmietowicz Iwan Wypych.

Trener Rafał Kruk: Dziś chłopcy nie dali szans zdziesiątkowanej drużynie Wisły. Mieliśmy pewne założenia i cele w tym meczu. Udało się je zrealizować. Drużynie Wisły daliśmy się kilka razy przedostać pod pole karne, ale nasza defensywa spisała się poprawnie .

Radość po kanonadzie z Wisłą Sandomierz

Akademia Korony S.A 9-1 KKP Korona II

Bramki: Piotrowski

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Pierwsza połowa bardzo obiecująca mimo, że tracimy szybko bramkę to chłopcy grali bardzo dobrze i raz po raz stwarzamy sobie sytuacje bramkowe. Dość szybko wyrównujemy i mamy kolejne sytuacje do strzelenia. Jednak brak koncentracji i własne nie wymuszone błędy powodują, że w samej końcówce pierwszej połowy tracimy dwie bramki. Strata bramek podcięła skrzydła moim zawodnikom i w drugiej połowie chłopcy nie podjęli walki, a rywal z łatwością strzelał kolejne bramki.

Akademia Korony S.A – KKP Korona

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

KKP Korona 2-4 Star Starachowice

Bramka: Kwiatkowski, Cioroch

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Pierwsza połowa meczu ułożyła się dla nas fatalnie do przerwy 0:3. Muszę przyznać że nie mieliśmy nutki szczęścia w tym spotkaniu kilka słupków, 2 poprzeczki nie przyniosły bramek. Druga połowa zgoła inna, drużyna wzięła się za odrabianie strat szybko strzelone 2 bramki dały nam możliwość walki o korzystny rezultat, niestety mimo wielu prób piłka tego dnia nie chciała znaleźć się w siatce przeciwnika. Jestem zadowolony z postawy drużyny, walkę do końca i realizację założonych zadań taktycznych.