POPIS STRZELECKI W TRAMPKARZU MŁODSZYM

Obie nasze drużyny urządziły sobie prawdziwy festiwal strzelecki w ostatnich spotkaniach. W dwóch meczach zdobywali łącznie 18 bramek tracąc tylko jedną.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona I 7–1 Star Starachowice

Bramki: Michalski 2, Biadun 2, Zawistowski, Kwiatek, Żyła

Asysty: Bojek 2, Zawistowski, Michalski, Sadłocha, Biadun

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Mecz ze Starem Starachowice mimo wysokiej wygranej miał w sobie sporo dramaturgii. Od początku chłopcy dobrze weszli w mecz, grali odważnie i składnie. Kiedy wydawało się że jesteśmy blisko strzelenia pierwszej bramki (trafiamy w słupek) gospodarze po naszym indywidualnym błędzie strzelają bramkę. Chłopcy szybko odpowiedzieli strzeleniem bramki jednak sędzia nie uznaje prawidłowo zdobytej gola. To jeszcze bardziej zmobilizowało chłopców do lepszej gry i od tamtej pory totalnie zdominowaliśmy rywala strzelając siedem bramek a przede wszystkim zagraliśmy najlepszy mecz w tym roku.

KKP Korona II 11-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Bramki: Minuczyc, Bogdański(as Minuczyc), Serafin(as. Minuczyc), Bogdański (as. Minuczyc), Bogdański (rz. wolny), Nasternak (głową z rz.rożnego), Minuczyc, Białek, Serafin, Bogdański, Bogdański.

Trenerzy Rafał Kruk i Szymon Szymaszek: Mecz rozpoczęliśmy od mocnych ataków, bo chcieliśmy szybko zdominować rywala. Dlatego nie wszystko w rozegraniu piłki pod polem karnym przeciwnika od pierwszych minut było tak jak założyliśmy. Po chwili opanowaliśmy sytuację i już w 8 minucie wyszliśmy na prowadzenie po bramce Kuby Minuczyca( 2 gole i 4 asysty). Po 2 minutach podwyższyliśmy po bramce Jakuba Bogdańskiego, który w tym dniu miał dobry dzień ponieważ strzelił 5 goli. Kolejne ataki i piękne gole Olafa Serafina z dystansu i Michała Nasternaka głową i do przerwy schodziliśmy z wysokim prowadzeniem 7:0! Od rozpoczęcia drugiej połowy nie minęło 2 minuty, a piękną bramkę z dystansu strzelił wprowadzony  Mikołaj Białek !
Po tej bramce w naszą grę się wkradło się lekkie rozluźnienie. Przez to w sytuacji sam na sam z Wiktorem Osińskim wyszedł zawodnik KSZO. Jednak nasz bramkarz trzykrotnie obronił strzały  i dobitki dzięki czemu utrzymał czyste konto! W ostatnich 20 minutach swoje kolejne bramki zdobywali Bogdański i Serafin po składnych akcjach całego zespołu. Cieszy nas bardzo skuteczność i na zero z tyłu. Zaangażowanie naszych zawodników było przez całe 80 minut. Gratulacje dla chłopców!