DRUŻYNA/TRENERZY/ZAWODNIK „ŚWIĄTECZNEJ” KOLEJKI

Po raz kolejny nasze zespoły przysporzyły nam spory ból głowy w wyborze Drużyny, Trenerów i Zawodnika kolejki. Świetne wyniki z ostatnich spotkań spowodowały, że decyzje były bardzo trudne.

Drużyna Kolejki: rocznik 2010, gr. popołudniowa złota

Podopieczni Pawła Mecha i Patryka Bednarskiego rozegrali dwa spotkania na przestrzeni kilku dni i w obu zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Popisem jednak był mecz z Juventą Starachowice, który zakończył się zwycięstwem 12:0.

Trenerzy Kolejki: Rafał Kruk i Szymon Szymaszek

Gr. popołudniowa z rocznika 2008 podejmowała u siebie drużynę z Ostrowca Św. Wysoki pressing od początku spotkania spowodował tworzenie wielu sytuacji podbramkowych, które raz za razem wykorzystywali podopieczni Rafała Kruka i Szymona Szymaszka

Zawodnik Kolejki: Bartosz Fornalczyk

Bartosz Fornalczyk to zawodnik który od początku sezonu znajduje się w wysokiej dyspozycji. Obdarzony niesamowita szybkością dobrze wyszkolony technicznie zawodnik gra na pozycji wahadłowego. Bartek oprócz groźnych wrzutek często schodzi z piłką do środka i przejmuje na siebie zadania strzelania goli ( 7 bramek w 4 meczach). Warto jednak dodać że zawodnik ten często uzupełnia linię obrony pracując na całej płaszczyźnie lewej strony boiska. W meczu z Juventą młodemu zawodnikowi udało się zdobyć 4 bramki i dwukrotnie asystować kolegom z drużyny.

Facebook