ORLIKI I SKRZATY W AKCJI!

Drużyny Żaków i Orlików rozgrywają kolejne turnieje w ramach rozgrywek ŚZPN oraz mecze kontrolne. Zapraszamy do relacji.

Orlik Starszy gr. E

Turniej o Puchar Prezesa ŚZPN

Drużyny: KKP Korona II, KKP Korona III, DAP Kielce (dwie drużyny), AP Champions Stąporków, KS Radiators Stąporków.

Skład KKP Korona  II: Wicha Maciej, Długosz Antoni,  Zbróg Olaf, Józefik Adam, Cielibała Filip, Baran Mikołaj, Cisak Marcin, Ocetek Kacper, Szustak Oskar, Kozera Tomasz, Szustak Oskar, Żesławski Oliwier, Szymoniak Dawid.

Skład KKP Korona III: Borkowski Bartosz, Siwek Jakub, Komorowski Wojciech,  Gałat Dawid, Kowalik Dawid,  Widliński Ignacy, Półtorak Filip.

Trenerzy Michał Kulik i Bartosz Lewandowski: W sobotę udaliśmy się do Stąporkowa na ostatni turniej o Puchar Prezesa ŚZPN.  Większość meczów na turnieju było dla nas udanych z których wychodzimy zwycięsko. Chłopcy podejmowali na boisku odpowiednie decyzje co przełożyło się na dobrą grę w obronie i sporo stworzonych sytuacji w ofensywie. Chłopcy z drużyny KKP Korony III pomimo słabszego początku i braku koncentracji w 2 meczach pokazują w 2 następnych spotkaniach, że przy odpowiednim podejściu i koncentracji potrafią zagrać bardzo dobre mecze.

Żak Starszy ( 2013 złota)

Chłopcy z grupy złotej rocznika 2013 sobotnie popołudnie spędzili w Krakowie, gdzie mieli okazję zmierzyć się w meczu kontrolnym z miejscowym Hutnikiem.

KKP Korona I – KS Hutnik Kraków I

KKP Korona II – KS Hutnik Kraków II

Bramki dla KKP Korona: Turek x 7, Sotniczuk x 5, Miliutin x 5, Szkuta x 4, Mizerski x 3, Siekański x 3, Moskovkin x3, Czarnecki x 2, Matys x 2, Sorbian x 2, Chrobot x 2, Kaleta x 2, Ludwinek, Socha, Coś, Sajewski,

Skład: Chrobot Michał, Coś Tymoteusz, Czarnecki Michał, Dominiak Oskar, Grabarczyk Marcel, Kaleta Kacper, Kępa Piotr, Korski Jacek, Ludwinek Krzysztof, Matys Tomasz, Miliutin Igor, Mizerski Oskar, Molęda Aleksander, Moskovkin Larry, Sajewski Patryk, Siekański Franciszek, Socha Filip, Sotniczuk Bartosz, Sorbian Adam, Szkuta Oskar, Turek Piotr,

Komentarz trener Karol Markowski, Karol NieszporekChłopcy zostali podzieleni na dwie drużyny i graliśmy na dwóch boiskach, gry odbywały się w systemie 7 x 7. Jedna z drużyn zaczęła bardzo dobrze i od pierwszej minuty dominowała, natomiast druga nie weszła dobrze w mecz i popełniała wiele błędów, zawodnicy byli bardzo nieskuteczni. Po krótkiej przerwie chłopcy „obudzili się” i gra zaczęła wyglądać o wiele lepiej, chłopcy dominowali i byli pewni w swoich działaniach. Dziękujemy za możliwość rywalizacji.

Żak Młodszy 2014  Gr. 7

Drużyny: KKP KORONA III KIELCE, KKP KORONA IV KIELCE, WKS Brain&Body I Chmielnik, WKS Brain&Body II Chmielnik, MUKS FA KOPERNIKUS Busko-Zdrój, UKS FA Chmielnik

Skład KKP KORONA III: Kozłowski, Migaszewski, Koch, Kraśnicki, Dyk, Gaweł, Czaja, Wasilewski

Skład KKP KORONA IV: Gorzałczyński, Błoński, Filipovych, Krzysztofik, Lewandowski, Baliński, Zygmunt, Skrzypek

Bramki: Zygmunt x4, Koch x3, Wasilewski x5, Migaszewski x3, Dyk, Kozłowski, Lewandowski, Krzysztofik

Trenerzy Sławomir Grusznis i Bartosz Lewandowski: Rozegraliśmy sporo fajnych spotkań. Widać, że chłopcy rozkręcają się z turnieju na turniej. Z każdym tygodniem jest w nich więcej odwagi i luzu w poczynaniach z piłką. Kiedy mieliśmy „footbolówkę” staraliśmy się szybko przenosić każdą akcje pod bramkę rywali, a po stracie piłki następował szybki doskok do przeciwnika. Oczywiście są też elementy, które musimy poprawić, takie jak: gra w obronie i ogólna koncentracja na boisku. Mimo, że nie wszystkie spotkania udało się rozstrzygnąć na naszą korzyść, był to dość solidny turniej i na pewno kolejne cenne doświadczenie dla naszej młodej drużyny. Dziękujemy chłopcom za walkę i zabieramy się do dalszej pracy.

Facebook