NIEUDANY WEEKEND W TRAMPKARZU STARSZYM

To nie był udany weekend dla Trampkarzy Starszych. Jedyny punkt zdobyli podopieczni trenera Szymona Szymaszka. Jednak okazja na rehabilitację przyjdzie naprawdę szybko bo już w ten weekend kolejne ważne spotkania.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

Pogoń Staszów 3-0 KKP Korona III
Skład: Mieszczankowski – Robak, Kuzka, Kaczmarczyk, Pietrzykowski -Gaweł, Lis, Stępień, Recica – Płatek, Suliga
Jastrzębski, Łukawski, Dąbrowski, Skowroński, Ciężarkiewicz, Kołodziejek, Kobus

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec: Niestety wynik nie po naszej myśli, ale przy lepszej skuteczności to my mogliśmy wyjść zwycięsko z tego meczu. Brakuje w wielu sytuacjach koncentracji pod bramką przeciwnika i czasem jest jedna sytuacja, trzeba ją strzelić i ustawić sobie mecz. Na pewno każdy był zaangażowany w mecz, ale brakło wyrachowania. Teraz czeka nas spotkanie na szczycie i zrobimy wszystko aby zmazać plamę z ostatniego meczy

Astra Piekoszów 9-1 KKP Korona II

BRAMKI: BILSKI

KKP KORONA III: Alex KorycińskiAndrij WyszniakBartosz CzarneckiHubert OciosOliwier ZiębaKacper Cygan , Adrian SkowyrskiWiktor PisarekMaksymilian StaniecJacek BilskiKamil Majka.

Trenerzy Michał Sarek i Bartłomiej StrzębskiWysoki wynik meczu dużo mówi o przebiegu spotkania, pierwszej połowie w miarę dobrze próbowaliśmy akcję Astry przerywać za to w drugiej było z tym już znaczniej trudniej i zawodnicy Astry poprawili sobie statystyki strzeleckie w lidze. Szkoda naszych chłopców ale mając problemy kadrowe będzie nam trudno dokończyć rozgrywki w trampkarzu starszym na bezpiecznym miejscu w tabeli.

Świętokrzyska II Liga Trampkarza Starszego*

*- drużyna występuje w wyższej kategorii wiekowej

KKP Korona 0-0 Wisła Sandomierz

Trener Szymon Szymaszek: Mecz zakończył się wynikiem remisowym 0:0. Można już zauważyć, że chłopcy dużo lepiej czują się w tej lidze i każdy kolejny mecz wygląda dużo lepiej. Mieliśmy kilka sytuacji, ale niestety zabrakło wykończenia. Na szczęście udało się zremisować bo rywal w samej końcówce nie wykorzystał dogodnej sytuacji bramkowej, praktycznie na pustą bramkę. Cieszy to, że gra chłopców w lidze ze starszymi o rok znacznie się poprawiła w stosunku do pierwszych meczów.

Facebook