Młodzicy cały czas w wysokiej formie

Nasi młodzicy nie zwalniają tempa i kolejne ligowe punkty padają ich łupem. Cieszy to, że bardzo dobra forma przekłada się na spotkania mistrzowskie.

Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego

KKP Korona II (2011) 0–3 KKP Korona I (2010)

Bramki: Kaczmarczyk as. Ostrowski, Nowak as. Bartusiak, Dawid Janik as. Ostrowski

Skład KKP Korona I: Świeczko Łużniak Bartusiak Nowak Frankowicz Fornalczyk Ostrowski Kaczmarczyk Płaza Chłopek Piekoszewski Grychowski Łach Dawid Janik Wojdalski .

KKP Korona II: Kukla, Gębski, Dzigman, Latała, Mikina , Czekaj, Kózka, Raczyński, Dudek, Kowalewski, Grad, Domagała

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Mecz miał dla nas niefortunny przebieg ponieważ bardzo szybko straciliśmy bramkę po strzale z rzutu wolnego. Jesteśmy jednak zadowoleni z postawy chłopców i przez większość czasu spotkania z uznaniem obserwowaliśmy ich poczynania.  Niestety w pojedynku ze starszymi kolegami każdy błąd kosztował nas stratę bramki i na pewno jest to element na który musimy zwrócić uwagę. Dziękujemy chłopcom za ambitną postawę i z niecierpliwością czekamy na kolejny mecz.

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: Bardzo dobrze weszliśmy  w spotkanie z kolegami z KKP Korona II, ponieważ już w  2 minucie meczu Oliwier Ostrowski uderza piłkę z rzutu wolnego, a  po obronie bramkarza Adam Kaczmarczyk dobija piłkę i zdobywamy bramkę na  0:1.  W  14 minucie meczu po stałym fragmencie gry zdobywamy kolejną   bramkę na 0:2, po  fenomenalnym dośrodkowaniu  Stasia  Bartusiaka, na zamknięciu  znajduje się Nikodem Nowak i podwyższa prowadzenie.  W drugiej  połowie spotkania po indywidualnej akcji Ostrowskiego i wyłożeniu piłki na  przedpole pewnym uderzeniem bramkę zdobywa Dawid Janik i wychodzimy na prowadzenie  0:3.  Cały zespół zrealizował założenia drużynowe jak i indywidualne w 100% . Jesteśmy dumni z każdego zawodnika. Brawo Drużyna !

Fair Play

Świętokrzyska Liga Młodzika Młodszego

KKP Korona 5–0 Czarni Połaniec

Bramki: Kuziel, Zajęcki, Glibowski, Piróg, Bębenek

KKP Korona: Kukla, Paluch, Orłowicz, Bębenek, Nowacki, Wira, Majcherczyk, Barański, Zajęcki, Piróg, Gil, Kuziel, Glibowski, Tomaszewski

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura:  Pewne zwycięstwo naszej drużyny. Chłopcy od początku spotkania przejęli inicjatywę i byli stroną przeważającą na boisku. Gratulujemy chłopcom kolejnych 3 punktów.

KKP Korona – Czarni Połaniec

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego GR 1

Orlęta Kielce 0–8 KKP Korona II

Bramki:  3x Wrzecionowski Kacper, Szymoniak Jakub,2x Gawlik Leon, Wielgo Dawid, Kowalski Antoni.

KKP Korona: Półtorak, Banasik, Detka, Barański, Sobczyński, Wrzecionowski, Kowalski, Kierzkowski, Paluch, Wielgo, Widłak, Kułaga, Gawlik, Dzierżak, Branewicz, Szymoniak, Piróg.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: Chłopcy rozegrali bardzo dobry mecz. Od samego początku przystąpiliśmy do ataków na bramkę przeciwnika. Tworzymy wiele sytuacji bramkowych, stosujemy wysoki pressing i kontrolujemy spotkanie. Do przerwy zdobywamy 3 bramki. Po zmianie połów dominujemy nad przeciwnikiem. Wygrywamy wiele pojedynków 1×1, staramy się szybko rozgrywać piłką przez co stwarzamy sobie wiele sytuacji bramkowych, które przekładamy na zdobyte gole. To był udany mecz w wykonaniu chłopców. Nie popełniamy  błędów jak w poprzednim spotkaniu, przez co mecz kończymy z czystym kontem.

Orlęta Kielce – KKP Korona

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego GR 2

KKP Korona III 2–2 PAS II Skarżysko

Bramki:  2x Żesławski Oliwier

KKP Korona: Wicha, Ocetek, Szostak, Cichecki, Zbróg, Kozera, Widliński, Szustak, Żesławski, Długosz, Prędotka, Cisak, Cielibała, Kowalik, Szymoniak.

Trener Michał Kulik i Bartek Lewandowski: W sobotę rozgrywamy mecz z drużyną PAS-u Skarżysko. Od samego początku spotkanie układa się po naszej myśli. Gramy wedle przedmeczowych założeń, co skutkuje wieloma składnymi akcjami i zdobytymi golami. Przeważamy nad przeciwnikiem pod każdym względem. Na przerwę powinniśmy schodzić z kilkubramkową przewagą, lecz pod koniec 1 połowy nie wystrzegamy się błędu podczas krycia przy stałym fragmencie gry i tracimy bramkę i na przerwę schodzimy prowadząc 2:1. Po zmianie połów również jesteśmy zespołem lepszym, stwarzamy sobie co najmniej 3 sytuacje stuprocentowe do strzelenia gola. Niestety  nie wykorzystujemy okazji oraz tracimy bramkę. Był to dobry mecz w naszym wykonaniu lecz musimy popracować nad skutecznością oraz unikać prostych błędów w obronie.