Ligowe zmagania Juniorów

Trudne starcia mają za sobą nasi Juniorzy. W minionej kolejce rywalizowaliśmy z: Kszo Ostrowiec, Akademią Korony S.A oraz Wichrem Miedziana Góra.

Świętokrzyska I Liga Juniora Starszego

KKP Korona 1–1 Kszo Ostrowiec

Bramki: Bilski

Skład: Kubicki, Skrzyniarz, Kościelecki, Grątkiewicz, Pabis, Orłowicz, Sternak, Kozubek, Kijewicz, Foks, Lechowicz oraz Cedro, Bilski, Olesiński, Zembrzowski, Wozniak, Śliwa,

Trener Michał Stachura: Żałujemy, że nie udało nam się w tym spotkaniu zdobyć kompletu punktów. Szczególnie w pierwszej połowie nasza gra wyglądała bardzo dobrze, nie byliśmy jednak w stanie zdobyć choćby jednej bramki. W drugiej połowie rywale po rzucie rożnym zdobyli gola, a my musieliśmy gonić wynik. Niestety udało nam się zdobyć tylko jedną bramkę i ostatecznie zremisowaliśmy to spotkanie.

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

KKP Korona 0–3 Akademia Korony S.A.

Skład: Palacz, Bator, Długosz, Biernacki, Bryła, Sala, Majka,  Rozmus Stępień, Nowiński, Nowacki oraz Schie, Cygan, Vyshniak, Gaweł, Suliga, Skrzyniarz, Kaczmarczyk

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Nie był to udany występ naszej drużyny. Przede wszystkim mieliśmy problem z bezpośrednią grą rywali i nie potrafiliśmy zareagować na długie piłki w odpowiedni sposób. Były też momenty w których nasza gra wyglądała przyzwoicie jednak nie potrafiliśmy zamienić ich na zdobycze bramkowe.  Wierzymy, że z biegiem czasu poprawimy niektóre nasze działania, a jakość gry będzie stała na jeszcze wyższym poziomie.

Okręgowa Liga Juniora Młodszego

Wicher Miedziana Góra 0-2 KKP Korona

Bramki: Kobus x2

Trener Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec: Cieszy to, że zachowaliśmy w tym meczu czyste kontro. Widać poprawę w naszej grze. Na pewno uczymy się trochę tej ligi i fizyczności, ponieważ często przeciwnicy są od nas starsi. W kolejny weekend mamy nadzieję przedłużyć naszą passę zwycięstw.

Facebook