MISTRZOSTWO W TRAMPKARZU MŁODSZYM!

Podopieczni Rafała Kruka i Szymona Szymaszka przypieczętowali bardzo dobrą rundę i na dwie kolejki przed końcem zmagań mogą pochwalić się złotymi medalami. Natomiast klasa sportowa rocznika 2009 po raz kolejny rozegrała świetny mecz i nie dała szans swojemu rywalowi.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego 2008

Wicher Miedziana Góra 1-15 KKP Korona I

Bramki: Bojek 6, Sadłocha 4, Żyła, Kwiatek, Zawistowski, Gołacki, Krakowiak

Asysty: Bojek 5, Żyła 3, Błaszczyk, Sadłocha , Moczulis, Zawistowski, Gołacki, Krakowiak, Bracha

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Rywal od początku spotkania grał o jednego zawodnika mniej co w znaczący sposób ułatwiło nam zadanie. Pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu graliśmy szybko, kreatywnie i często zagrywaliśmy piłki pomiędzy obrońcami przeciwnika. Strzeliliśmy tuzin bramek a mogliśmy pokusić się o jeszcze większą zdobycz bramkową. Druga połowa już mniej dynamiczna w naszym wykonaniu, graliśmy niedokładnie i mało skutecznie, a do tego rywal wykorzystał nasze niezdecydowanie w obronie i strzelił honorową bramkę.

KKP Korona II 12-0 Neptun Końskie

Bramki: Mikołaj Janiak 4, Kuba Bogdański 3, Kuba Minuczyc 2, Michał Nasternak 2, Olaf Serafin.

Asysty: Maciej Wypych 2, Mikołaj Janiak 3,

Marcel Nowak 1, Jacek Bilski 1, Kuba Iwan 1.

Trenerzy Rafał Kruk i Szymon Szymaszek: Mimo grząskiego boiska chłopcy od początku ruszyli mocno do ataku i w pierwszej minucie strzelili pierwszego gola. Autorem był Michał Nasternak. Pochwalić należy cały zespół który nieustannie realizował grę ofensywną. Po przerwie nasza postawa przyniosła nam kolejne sześć bramek. Gratulacje chłopaki!

Facebook