MISTRZOSTWO W TRAMPKARZU MŁODSZYM!

Podopieczni Rafała Kruka i Szymona Szymaszka przypieczętowali bardzo dobrą rundę i na dwie kolejki przed końcem zmagań mogą pochwalić się złotymi medalami. Natomiast klasa sportowa rocznika 2009 po raz kolejny rozegrała świetny mecz i nie dała szans swojemu rywalowi.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego 2008

Wicher Miedziana Góra 1-15 KKP Korona I

Bramki: Bojek 6, Sadłocha 4, Żyła, Kwiatek, Zawistowski, Gołacki, Krakowiak

Asysty: Bojek 5, Żyła 3, Błaszczyk, Sadłocha , Moczulis, Zawistowski, Gołacki, Krakowiak, Bracha

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Rywal od początku spotkania grał o jednego zawodnika mniej co w znaczący sposób ułatwiło nam zadanie. Pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu graliśmy szybko, kreatywnie i często zagrywaliśmy piłki pomiędzy obrońcami przeciwnika. Strzeliliśmy tuzin bramek a mogliśmy pokusić się o jeszcze większą zdobycz bramkową. Druga połowa już mniej dynamiczna w naszym wykonaniu, graliśmy niedokładnie i mało skutecznie, a do tego rywal wykorzystał nasze niezdecydowanie w obronie i strzelił honorową bramkę.

KKP Korona II 12-0 Neptun Końskie

Bramki: Mikołaj Janiak 4, Kuba Bogdański 3, Kuba Minuczyc 2, Michał Nasternak 2, Olaf Serafin.

Asysty: Maciej Wypych 2, Mikołaj Janiak 3,

Marcel Nowak 1, Jacek Bilski 1, Kuba Iwan 1.

Trenerzy Rafał Kruk i Szymon Szymaszek: Mimo grząskiego boiska chłopcy od początku ruszyli mocno do ataku i w pierwszej minucie strzelili pierwszego gola. Autorem był Michał Nasternak. Pochwalić należy cały zespół który nieustannie realizował grę ofensywną. Po przerwie nasza postawa przyniosła nam kolejne sześć bramek. Gratulacje chłopaki!

Facebook
Strona w trakcie budowy i aktualizacji. Prosimy o wyrozumiałość.
This is default text for notification bar