MISTRZOSTWO W MŁODZIKU MŁODSZYM CORAZ BLIŻEJ

W meczu na szczycie pomiędzy liderem a wiceliderem to nasza drużyna okazała się lepsza i powiększyła przewagę nad drugą Juventą Starachowice. Także podopieczni Cezarego Jesiołowskiego spisali się bardzo dobrze, pewnie inkasując trzy punkty w spotkaniu z Orlętami.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego 2009

KKP Korona I 7–0 Juventa Starachowice

Bramki: Bojek 3, Żyła 2, Sadłocha, Błaszczyk

Asysty:Biadun 2, Sadłocha, Gołacki, Bojek, Krakowiak

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Mecz na szczycie tabeli okazał się dość jednostronnym widowiskiem. Do przerwy mimo że strzeliliśmy tylko dwie bramki, dominowaliśmy nad przeciwnikiem, brakowało jedynie spokoju przy finalizacji oraz więcej decyzji o strzale na bramkę przeciwnika. W drugiej połowie worek z bramkami się rozwiązał jednak gra czasami nie wyglądała tak jak to sobie wyobrażaliśmy. Zbyt wolno doskakiwaliśmy do rywali i dawaliśmy się obrócić w stronę naszej bramki. Jednak z przebiegu całego spotkania byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą a zdobycz bramkowa mogła być jeszcze większa.

Orlęta Kielce 0-4 KKP Korona II

Bramki : ANTAS, KWIATKOWSKI, MIJALSKI, KOBIERSKI

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Paweł Żmuda: To spotkanie było od samego początku pod naszą kontrolą. Mocno zagęszczaliśmy środek pola stosując wysoki pressing, co skutkowało większą liczbą odbiorów piłki. Dzięki temu mogliśmy rozgrywać częściej akcje ofensywne. Efektem były strzelone przez nas 4 bramki. Wygrywamy pewnie brawo drużyna!

Champions Końskie 1-1 KKP Korona II

Bramka: Mikos

Trenerzy Cezary Jesiołowski i Paweł Żmuda: Wynik tego meczu mówi sam za siebie, to nie był nasz dzień. Graliśmy ospale i bez pomysłu. Dopiero po stracie gola na 1:1 zaczęliśmy grać na pełnych obrotach, aby osiągnąć bramkę zwycięską. Mimo wielu dobrych akcji ofensywnych nie udało nam się wywalczyć dobrego rezultatu. Mam nadzieję że w następnym meczu podejdziemy do spotkania z większym animuszem i szybko zapewnimy sobie zwycięstwo.