Mecze kontrolne Żaków Starszych

Miniony weekend był pracowity dla chłopców z grupy złotej i srebrnej rocznika 2015. Podopieczni Łukasza Gągorowskiego i Łukasza Karwowskiego zmierzyli się z drużynami z Piotrkowa Trybunalskiego i Kielc.

Mecz kontrolny/Gr. złota 2015

KKP Korona – Akademia MABO Piotrków Trybunalski

Bramki: Bebenek x2, Dziubiński, Kania, Krężołek, Kisiel x2, Komorowski, Moćko x3, Palka, Raczkowski x5, Salwa x2 Sosnowski x2, Szczukiewicz x3, Szymczuch x4

Skład: Bebenek, Dziubiński, Gołębiowski, Kania, Krężołek, Kisiel, Komorowski, Moćko, Palka, Paluch, Raczkowski, Salwa, Sosnowski, Szczukiewicz, Szymczuch.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Nasz pierwotny zaplanowany sparingpartner w ostatniej chwili wystawił nas do wiatru, więc na początek bardzo dziękujemy drużynie z Piotrkowa Trybunalskiego za przyjazd i rozegranie wartościowego sparingu. Nasz zespół tego dnia był bardzo dobrze dysponowany. Świetnie podchodziliśmy do pressingu i doskonale funkcjonował odbiór piłki. Byliśmy odważni w naszych poczynaniach i to przyniosło wiele bramek. Na pewno możemy jeszcze lepiej prezentować się w fazie z obrony do ataku i na tym skupimy się na najbliższych zajęciach.

Mecz kontrolny/ Gr. srebrna 2015

KKP Korona I – DAP Kielce I

Bramki: Bakalarz x5, Buczkowski, Kula x2, Kleszowski x2, Pindral x2, Sałkiewicz x4, Słoń x3

KKP Korona II – DAP Kielce II

Bramki: Góźdź x2, Kolasa x4, Ksel, Kisiel x6, Lisowski, Sobaś x3, Strzygowski x2

Skład: Bakalarz, Buczkowski, Chrzanowski, Góźdź, Kolasa, Kula, Kleszowski, Ksel, Kisiel, Lisowski, Pindral, Sałkiewicz, Słoń, Sobaś, Strzygowski.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Za nami bardzo udany sparing z drużyną DAPu. Obie nasze drużyny wyszły skoncentrowane, a chłopcy zostawili wiele „zdrowia” na boisku. Cieszy nas, że wiele bramek padło po pięknych akcjach, które trenujemy na zajęciach. Nie zabrakło także gry 1×1 i udanych rozwiązań gry w przewadze. Gratulacje dla drużyny ponieważ założenia przedmeczowe zostały spełnione w 100 procentach.

Facebook