Przygotowania do Centralnej Ligi Juniorów

Nasze dwie drużyny występujące na poziomie centralnym nie tracą czasu i rozgrywają kolejne mecze kontrolne. Tym razem naprzeciwko naszych drużyn stanęły zespoły z Mielca i Ostrowca.

Kl. sportowa 2007/08

Stal Mielec 1-2 KKP Korona

Bramki: Sala, Mazurek

Trenerzy Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik: Od początku stycznia nasza drużyna przygotowuję się do rundy rewanżowej CLJ U17. Zespół rozegrał już cztery gry kontrolne, a ostatnia potyczka zakończyła się zwycięstwem z rywalem z Mielca. Jesteśmy zadowoleni z tego jak chłopcy prezentują się w tym okresie i pracy jaką wykonują na treningach.

Kl. sportowa 2009

KKP Korona 6-2 KSZO Ostrowiec

Bramki: Malinowski 2, Dębiec 2, Baranowski, Nogalski

Asysty: Pitek 2, Moczulis, Węgrzyn, Nogalski, Kobierski

Skład: Pietrzyca, Bęczkowski – Krzyżanowski, Kraj, Mordon, Węgrzyn, Kubicki,  Nogalski, Malinowski, Kraj, Woźniak, Kwiatkowski, Bracha, Nowak, Dębiec, Wójcik, Kobierski, Krzyżanowski, Pitek

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek: Dobry mecz w wykonaniu całej drużyny, graliśmy ofensywnie, wysokim pressingiem i oddawaliśmy dużo strzałów z wielu pozycji. W grze obronnej były mankamenty między innymi zbyt łatwo dawaliśmy oddawać strzały z dystansu przeciwnikowi oraz zbyt dużo razy przegrywaliśmy pojedynki na naszej połowie. Cieszy natomiast zaangażowanie i odpowiednie podejście do meczu oraz to że  chłopcy starają się jak mogą realizować przedmeczowe założenia.

Facebook