Mecze kontrolne z Radomiakiem Radom (gr. złota rocznik 2011 i 2012)

W miniony weekend do Kielc zawitał zespół Radomiaka. Podopieczni Michała Kostuchy i Michała Stachury zagrali znakomite spotkania, w których strzelili wiele bramek.

Gr. złota 2011

KKP Korona 14–0 Radomiak Radom

Bramki: Grad x5, Kózka x3, Czekaj, Wira, Paluch, Majcherczyk, Dudek, Kowalewski

KKP Korona: Kukla, Mikina, Latała, Bębenek, Dudek,Gębski, Domagała, Grad, Wira, Paluch, Zajęcki, Kuziel, Raczyński, Kózka, Kowalewski, Zajęcki, Majcherczyk, Kruk, Nowacki, Gil

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: W pierwszym spotkaniu po przerwie noworocznej zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony. Byliśmy zespołem znakomicie zorganizowanym w poszczególnych fazach gry a działania indywidualne chłopców były kreatywne i nieszablonowe. Gratulujemy drużynie udanego występu.

Gr. złota 2012

KKP Korona – Radomiak Radom

Bramki: Zięba x5, Kulina x9, Warzecha x3, Strójwąs x3, Stróżyk x4, Barucha, Bednarz, Kubik x2, Karpenko

KKP Korona: Vyshniak, Redlica, Kubik , Bednarz, Ręcica, Molasy, Stróżyk , Zięba, Kowalczyk, Fiuk, Warzecha, Kulina, Kijanka, Adamczyk, Karpenko, Bugaj, Majewski, Strójwąs

Trenerzy Michał Kostucha i Michał Stachura: Za nami pierwsza gra kontrolna w nowym roku. Zespół zaprezentował się z dobrej strony, starając się realizować poszczególne zasady w ataku i obronie. W naszych działaniach brakowało jednak w pewnych momentach szybszego tempa gry oraz zdecydowania w odbiorze piłki. Dziękujemy drużynie z Radomia za przyjazd, a naszej drużynie dziękujemy za zaangażowanie.

Facebook