Mecze kontrolne rocznika 2008 i 2009

To był bardzo pracowity weekend dla naszych zawodników. Podopieczni Macieja Kwiatkowskiego i Pawła Żmudy na własnym boisku podejmowali Varsovie oraz rozegrali mecz kontrolny ze starszymi kolegami z KKP Korona z rocznika 2008. Natomiast zawodnicy Cezarego Jesiołowskiego i Mariusza Słabiaka przy ul. Ściegiennego odnieśli pewne zwycięstwo z zespołem Moravii.

KKP Korona 2009/08 – Varsovia Warszawa 2009

Wynik: 0-2

Skład: Domagała, Molęda, Kubicki, Jugo, Kowalczyk, Kaleta, Ocios, Bracha, Ksel, Kasperkiewicz, Krzemiński, Piotrowski, Biadun, Sikorski, Wójcik

Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Drużyna złożona z zawodników klas sportowych z rocznika 2009 i 2008 przez dłuższy czas prowadziła bardzo wyrównany pojedynek z rywalem ze stolicy. Mieliśmy swoje sytuacje, jednak szwankowała skuteczność pod bramką przeciwnika. Natomiast rywal w końcówce spotkania wykorzystał brak koncentracji w naszych szeregach i przechylił szalę spotkania na swoją stronę.

KKP Korona 2009 – Varsovia Warszawa 2008

Wynik: 1:8

Bramki: Bojek

Asysty: Hańćko

Skład: Molęda, Domagała, Sadłocha, Hańćko, Moczulis, Krakowiak, Bojek, Kałka, Żyła, Błaszczyk, Kwiatek, Ocios, Gołacki, Piotrowski

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Mecz z bardzo dobrym rywalem, który przez cały mecz dominował na boisku. Szybki doskok po stracie oraz szybkość rozegrania akcji były elementami z którymi nie radziliśmy sobie w tym dniu. Z przebiegu całego spotkania rywal nie pozwolił nam na zbyt wiele. W drugiej połowie mieliśmy swój moment po strzeleniu bramki aby strzelić kolejną jednak mobilizacja w szeregach gości szybko sprowadziła nas na ziemię.

KKP Korona  2009 – KKP Korona 2008

Wynik:  6:1

Bramki KKP 09: Bojek 2, Żyła 2, Hańćko, Sadłocha

Asysty KKP 09: Sadłocha 2, Kaleta, Bojek, Hańćko

Skład KKP 09: Molęda, Domagała, Sadłocha, Hańćko, Moczulis, Krakowiak, Bojek, Kałka, Żyła, Błaszczyk, Piotrowski, Kaleta, Kwiatkowski

Bramka KKP 08: Wiktor Skowroński

Skład KKP 08: Osiński Iwan Skowroński Białek Jaros Bilski Czwartosz Kondras Kośmicki Wypych Janiak oraz Kubik Stachurski Popeć Ksel Dorosinski.

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Żmuda: Początek spotkania należał do starszych kolegów, którzy próbowali grać pressingiem oraz stwarzali sobie sytuacje bramkowe głównie po stałych fragmentach gry. Z naszej strony raziła zbyt wolna gra oraz duża ilość strat własnych. Również praca zawodników po stracie piłka była nie zadowalająca. Z biegiem meczu zaczęliśmy przejmować inicjatywę i gra zaczęła być płynna, kombinacyjna i szybka. Również skuteczność pod bramką rywala była bardzo dobra oraz zdecydowanie poprawiliśmy grę w obronie. Po kilku ciekawych i ładnych dla oka akcjach w drugiej połowie zasłużenie wygrywamy ten mecz.

Trener Rafał Kruk: Weszliśmy dość dobrze w mecz. Stwarzaliśmy sytuacje i nie było poważnego zagrożenia że strony młodszych kolegów.  W 16 minucie popełniliśmy błąd w środku pola i straciliśmy pierwsi bramkę. W grę wkradł się chaos. W drugiej połowie strzeliliśmy piękną bramkę wyrównującą z dystansu, lecz przez kolejne 30 minut dawaliśmy rywalowi coraz więcej miejsca i w konsekwencji zespół który niedawno grał w CLJ bardzo skrzętnie to wykorzystał. Mamy ciekawy zespół, ale nie potrafiliśmy dziś wykorzystać swoich atutów. Na szczęście mamy dużo czasu na wytrenowanie zawodników. Cieszę się z rozegranego meczu w dniu dzisiejszym. Wysoka porażka powinna dobrze podziałać na zespół, bo w nadchodzącym tygodniu czekają nas dwa mecze kontrolne.

Gr. popołudniowa 2009

KKP Korona 7-2 Moravia Morawica

Bramki: Malinowski x5, Mikos, Plech

Trener Cezary Jesiołowski i Mariusz Słabiak: Sparingowe spotkanie zaczęliśmy od szybko strzelonych 3 bramek, późnej mecz stał się bardziej wyrównany. Realizowaliśmy założenia które doskonalimy na treningach, efektem były jeszcze strzelone 4 gole, przeciwnik odpowiedział 2 celnymi trafieniami. Ogólnie mecz pod naszą kontrolą przez większość czasu.

Facebook