Mecze kontrolne rocznika 2015

Do Kielc w dniu wczorajszym zawitała Delta Warszawa czyli topowy zespół w kategorii U-9, aby zmierzyć się z grupą złotą. Natomiast grupa srebrna podjęła również silny zespół z Nowin.

Gr. złota 2015/ Mecz kontrolny

KKP Korona – Delta Warszawa

Bramki: Jamorski, Kania x3, Kisielx4, Palka, Raczkowski, Szczukiewicz x3, Szymczuch

Skład: Bębenek, Buras, Dziubiński, Jamorski, Gołębiowski, Kania, Kisiel, Komorowski, Małkiewicz, Moćko, Palka, Paluch, Raczkowski, Salwa, Sosnowski, Szczukiewicz, Szymczuch, Tutaj, Wójcik.

Trener Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Kolejny bardzo mocny rywal z którym mogliśmy się zmierzyć w marcu. Przeciwnik zdecydowanie zdominował nas fizycznie, a mało tego pierwsze 45 to my graliśmy bardzo wolno, nieskutecznie. Drugie 45 min to już piękna gra, odważne i szybkie decyzje co finalnie daje nam zwycięstwo. Zaangażowanie na wysokim poziomie dlatego jesteśmy zadowoleni. Za nami niezwykle intensywny marzec, a przed nami Ekstraliga talentów, mocny turniej w Gorlicach, sparing z Legią Warszawa więc musimy od początku grać swoją piłkę, a nie od połowy meczu. Dziękujemy drużynie za walkę do końca.

Gr. srebrna 2015/mecz kontrolny

KKP Korona – NAF Nowiny

Bramki: Bakalarz, Buczkowski, Dziewirz, Góźdź, Kolasa, Kula x3, Kleszowski, Lisowski, Pindral x2, Sałkiewicz x5

Skład:  Bakalarz, Buczkowski, Chrzanowski, Dziewirz, Góźdź, Kolasa, Krzysztoszek, Kula, Kleszowski, Lisowski, Mizera, Pindral, Sałkiewicz, Słoń, Sobaś.

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Łukasz Karwowski: Chłopcy z grupy srebrnej dopiero zaczynają swoją grę 7×7, ale dzisiaj naprawdę dobrze sobie radzili. Większość meczu starali się pilnować swoich pozycji, doszła dobra skuteczność i dlatego też mogliśmy się cieszyć z wielu pięknych bramek. Musimy poprawić siłę i jakość podania, ale myślę, że z zaangażowaniem tych chłopców szybko poprawimy ten element.

Facebook