LIGOWE ZMAGANIA MŁODZIKA MŁODSZEGO

Młodzicy Młodsi nie zwalniają tempa i rozgrywają kolejne mecze mistrzowskie, umacniając się na czele swoich tabel ligowych.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

Kszo Ostrowiec  1:3 KKP Korona III

Bramki KKP Korona III: Fornalczyk as. Frankowicz, Nowak as. Ostrowski , Ostrowski as. Płaza

Skład KKP Korona III: Świeczko Frankowicz Nowak Ostrowski Płaza Fornalczyk Kaczmarczyk Łach Piekoszewski Grychowski  Dawid Janik , Bartusiak, Szymczuch , Chłopek

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: W zaległym  środowym  meczu ligowym podejmowaliśmy drużynę z Ostrowca. Od samego początku prowadziliśmy grę i stwarzaliśmy dużo sytuacji bramkowych.  Po udanym  odbiorze Marcela Frankowicza  w środku pola, piłka trafia do Bartosza Fornalczyka, który mija obrońcę i pakuje piłkę do siatki. Kolejne trafienie to idealne dośrodkowanie Oliwiera Ostrowskiego wprost na głowę Nikodema Nowaka.  Trzeci gol to fenomenalna  akcja  indywidualna Bartłomieja Płazy który mija kilku rywali i podaję  piłkę za linię obrony  do Ostrowskiego  a ten pewnie wykorzystuję sytuację  sam na sam z bramkarzem.  W  drugiej połowie pomimo kilku dogodnych sytuacji pod bramką przeciwnika to jednak zespół Kszo zdobywa bramkę po zamieszaniu w polu karnym.

Juventa Starachowice 0:5 KKP Korona III

Bramki KKP Korona III: Fornalczyk as. Bartusiak, Nowak as. Bartusiak, Ostrowski as. Chłopek, Fornalczyk as. Chłopek, Ostrowski as. Chłopek

Skład KKP Korona III: Świeczko Nowak Ostrowski Płaza Fornalczyk Kaczmarczyk Łach Grychowski , Bartusiak, Szymczuch , Chłopek.

Trenerzy Paweł Mecz i Patryk Bednarski:  Z Juventa Starachowice zaczęliśmy od mocnych ataków na bramkę przeciwnika, w ciągu kilku minut mieliśmy kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, niestety  nasza skuteczność zawodziła. Dopiero po 15 minutach gry, po zamieszaniu w polu karnym Bartosz Fornalczyk  znajduję się przy piłce i zdobywa gola. W końcówce pierwszej połowy po dośrodkowaniu Stasia Bartusiaka  wprost na głowę Nikodema Nowaka  zdobywamy drugiego gola. Druga połowa  to dominacja naszej drużyny i po składnych akcjach zdobywamy kolejne bramki. Na wyróżnienie zasługuje fenomenalna bramka Oliwiera Ostrowskiego w samo okienko bramki. Wielkie brawa dla całej drużyny.

KKP Korona II 0–0 Kadet Ostrowiec

KKP Korona II: Kukla, Latała, Dudek, Gębski, Dzigman, Domagała, Grad, Raczyński, Kózka, Majcherczyk , Nowacki, Gil, Kuziel, Bębenek, Zajęcki, Kruk

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Ostateczny rezultat  nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Mimo zdecydowanej przewagi i wielu sytuacji bramkowych nie potrafiliśmy zdobyć choćby jednej bramki, która potwierdziła by naszą dominację. Należy jednak pochwalić chłopców za wytrwałe dążenie do wygranej i nieustanne ataki aż do końcowego gwizdka. Równocześnie wierzymy, że takie doświadczenia pozwolą nam dalej rozwijać nasz zespół i doskonalić poszczególne umiejętności.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

Orlęta Kielce 0-5 KKP Korona

Bramki: Piróg, Szymoniak as. Piróg, Wielgo as. Szymoniak, Widłak as. Branewicz, Barański as. Orłowicz

KKP Korona: Półtorak, Branewicz, Orłowicz, Wielgo, Kot, Barański, Szymoniak, Piróg, Straszewski, Kowalski, Widłak, Gawlik, Kułaga, Banasik, Detka, Iwan

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura:  Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszej drużyny. Chłopcy od początku spotkania przejęli inicjatywę i atakowali bramkę rywali. Cieszy nas wzorowa organizacja gry w fazie ataku i tempo wykonywanych działań przez chłopców. Gratulujemy zespołowi kolejnego zwycięstwa.

DAP Kielce 0–4 KKP Korona V

Bramki:  Pokrzepa as.Janik, Walo as. Piekoszewski, Walo, Gonciarz

Skład: Daleszak-Lisowski,Wojdalski,Matczak-Pokrzepa,Piekoszewski,Janik,Gonciarz,Kasza

Zmiany: Trzebuniak,Nawara,Smolarczyk,Walo

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: Fenomenlnie rozpoczynamy mecz. Tuż po wznowieniu, piłkę na wolną przestrzeń posyła Piekoszewski i po dośrodkowaniu Janika piłkę już w 10 sekundzie meczu pakuje Pokrzepa. Podrażniony stratą bramki gospodarz rzucił się do odrabiania strat, ale dobrze ustawieni obrońcy przerywali ataki. W dalszej części meczu rosła nasza przewaga. Udało się zdominować środek pola, co przekładało się na liczne sytuacje bramkowe. Trzy z nich udało się wykorzystać i odnosimy przekonywujące zwycięstwo w meczu derbowym.

KKP Korona IV 0-1 Akademia Korony S.A.

Skład KKP Korona IV: Syska P. Bieroński B. Kułak M. Migaszewski J. Wydra M. Rybka K. MoćkoD. Kasprzyk M. Kasperek M. Frąk M. Sator K.

Trener Andrzej Sulak: Niedziela była kolejnym dniem rozgrywek ligowych. W  meczu z Koroną SA przegranym 0:1 rozegraliśmy dobre spotkanie i niewiele brakowało, a zremisowalibyśmy ten mecz. Trochę więcej koncentracji spokoju i wyrachowania, a wynik byłby dla nas korzystny.