Ligowe granie na tygodniu

Sporo działo się w minionych kilku dniach na Świętokrzyskich boiskach w piłce młodzieżowej. Nasze drużyny raz po raz rozgrywały kolejne mecze w środku tygodnia, a co najważniejsze pokazały się ze świetnej strony wygrywając wszystkie spotkania.

Świętokrzyska I liga Juniora Starszego

KKP Korona 3–0 Alit Ożarów

Bramki: Orłowicz as. FoksKijewicz as. Sternak, Wawszczyk as. Olesiński

Skład: Kubicki, Biernacki, Kościelecki, Grątkiewicz, Pabis, Orłowicz, Sternak, Kozubek, Kijewicz, Foks, Lechowicz oraz Cedro, Wawszczyk, Śliwa, Olesiński, Wieczorek, Zembrzowski, Skrzyniarz

Trener Michał Stachura: Zdecydowane zwycięstwo naszego zespołu. Wynik mógł być zdecydowanie wyższy jednak w sytuacjach bramkowych zbyt długo zwlekaliśmy z podjęciem odpowiedniej decyzji. Brawo dla drużyny za zasłużoną wygraną.

Świętokrzyska I Liga Juniora Młodszego

Star Starachowice 0–6 KKP Korona

Bramki: Bator as. Bryła, Nowiński as. Schie, Nowacki as. Stępień, Bryła as. Nowiński, Sala as. Bryła, Nowiński

Skład: Palacz, Bator, Długosz, Fiuk, Bryła, , Nowacki, Stępień, Nowiński, Vyshniak oraz Mieszczankowski, Cygan, Kaczmarczyk, Gaweł, Suliga, Schie, Rozmus

Trener Michał Stachura, Paweł Mech, Tomasz Jóźwik:  Dobry występ naszej drużyny. Przez cały mecz byliśmy zespołem dobrze zorganizowanym w poszczególnych fazach gry, co pozwoliło nam zdecydowanie wygrać spotkanie. Jestem szczególnie zadowolony z jakości naszych działań indywidualnych w fazie ataku, które z każdym meczem są coraz lepsze. Gratuluję chłopcom efektownego zwycięstwa.

Radość Juniorów po wygranej ze Starem Starachowice

Świętokrzyska I Liga Młodzika Starszego

Hetman Włoszczowa 0-1 KKP Korona I

Bramka: Ostrowski

Asysta Chłopek.
Skład: Świeczko-Bartusiak-Frankowicz,Grychowski-Płaza Ostrowski,Szymczuch,Fornalczyk-Chłopek
Ponadto grali: Wojdalski,Lisowski,Janik,Piekoszewski

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: Niestety na mecz z Hetmanem nie dotarł sędzia i trenerzy obu ekip postanowili posędziować ten mecz sami. Nerwowe sytuacje na boisku i na trybunach gdzie prym wiedli rodzice gospodarzy, wyprowadzały nas z rytmu gry. Chłopcy poradzili sobie z niecodzienną sytuacją i stanęli na wysokości zadania. Zwycięską bramkę zdobywa Ostrowski i choć w tym meczu padła tylko jedna bramka to my prowadziliśmy grę niemal przez cały mecz.

Świętokrzyska II Liga Młodzika Starszego

Spartakus Daleszyce 0-8 KKP Korona III

Bramki: Gonciarz x4, Kasperek x3, Kułak x1

Trener Paweł Mech i Tomasz Detka: Bardzo dobra gra naszego zespołu a przede wszystkim skuteczna. Cieszy to, że pod bramką przeciwnika zachowujemy zimną krew. Gratulacje dla zespołu.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

Juventa Starachowice 2-4 KKP Korona I

Bramki: Zajęcki, Raczyński, Nowacki, Paluch

Skład: Kukla, Paluch, Kruk, Orłowicz, Bębenek, Raczyński, Nowacki, Wira, Majcherczyk, Kowalewski, Zajęcki, Szymoniak, Gil

Trener Michał Kostucha i Michał Stachura: Dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu. Przez większość spotkania byliśmy na połowie przeciwnika i tych sytuacji bramkowych było naprawdę sporo. Musimy trochę lepiej zachowywać się pod bramką przeciwnika i być bardziej skoncentrowani w grze defensywnej.

Juventa Starachowice 2-4 KKP Korona
Facebook