Podział w grupie Żółto-Czerwonego Przedszkola Roczniki 2017 i 2018

Poniżej znajdziecie Państwo podział Żółto-Czerwonego Przedszkola KKP Korona w rocznikach 2017 oraz 2018. Miejscem zajęć będzie hala w Szkole Podstawowej nr 18 przy ul. Króla Bolesława Chrobrego 105.

Jeśli kogoś nie ma na liście, prosimy o kontakt telefoniczny 794-984-081

Rocznik 2017 gr. 1

Data zajęć:, 23.09 Piątek, 28.09 środa oraz 30.09 piątek

Godzina:  Środa 17:30-18:30

                     Piątek 17:00-18:00

Bracha Wojciech  
Klimczak Nikodem  
Maliszewski Julian  
Piwowar Wiktor  
Baran Wojciech  
Papis Wojciech  
Rybak Mikołaj  
Buras Filip  
Gajewski Kacper  
Markowski Leon  
Misiek Feliks  
Orlikowski Jakub  
Jędrzejewski Julian  
Migaszewski Aleksander  
Kubiec Nikodem  
Kamiński Marcin  
Stępień Kamil  
Pierzak Antoni (05.10.2017)

 

Rocznik 2017 gr. 2

Data zajęć: 23.09 Piątek, 28.09  środa  oraz  30.09 piątek’

Godzina: Środa 18:45-19:45

                    Piątek 18:15-19:15

 
Kobryn Patryk  
Król Maksymilian  
Pierzak Antoni (01.02.2017)  
Biskupski Stanisław  
Głuszek Julian  
Kasprzyk Leon  
Kierzkowski Jan  
Olczyk Miłosz  
Opala Leon  
Parobiec Leon  
Wencel Patryk  
Zając Marcel  
Chudzik Antoni  
Gałek Ziemowit  
Frąk Igor  

                       

Rocznik 2018 gr. 1

Data zajęć: 22.09 czwartek, 27.09 wtorek, 29.09 czwartek

Godzina: Wtorek 17:00-18:00

                  Czwartek 17:30-18:30

Michalski Kacper

Partyka Borys

Sewerzyński Adam

Tylkowski Alan

Bembnowicz Jakub

Stępień Franciszek

Mauzr Tymoteusz

Zapart Wiktor

Stefańczyk Józef

Gwizd Franciszek

Rocznik 2018 gr. 2

Data zajęć: 22.09 czwartek, 27.09 wtorek, 29.09 czwartek

Godzina: Wtorek 18:15-19:15

                   Czwartek 18:45-19:45

Koczęga Jan

Rdzanek Aleksander

Kargul Franciszek

Kowalczyk Oliwier

Mazurczyk Maksymilian

Żmudziński Antoni

Grobelski Marcel

Molasy Patryk

Kaniewski Maksymilian

Szlufik Igor

 

Facebook
Strona w trakcie budowy i aktualizacji. Prosimy o wyrozumiałość.
This is default text for notification bar