Kwadrat CUP rocznik 2013

W turnieju Kwadrat CUP nasz Klub wystawił trzy zespoły. Grupie złotej niewiele zabrakło do sięgnięcia po medale, ale niestety ostatecznie znaleźliśmy się tuż za podium. Natomiast grupa srebrna w każdym spotkaniu dzielnie walczyła i zebrała cenne doświadczenie.

Drużyny:  KKP Korona I, KKP Korona II, KKP Korona III, Sportowa Częstochowa I, AP Champions Końskie II, AP Champions Końskie I, STAR Starachowice I, Orlęta Kielce, STAR Starachowice II, Aserekteam Gorlice, AP Bronowice Lublin

Grupa złota 2013

KKP I Korona Kielce i KKP II Korona Kielce reprezentowali: Kępa Piotr, Gonciarz Tomasz, Kleszowski Cyprian, Kępa Piotr, Korski Jacek, Ludwinek Krzysztof, Napora Leon, Nowak Damian, Skorupa Filip, Socha Filip, Sorbian Adam, Turek Piotr, Żenia Januszewski, Rafał Młynarczyk,

Wyróżnienia indywidualne MVP drużyn: Filip Skorupa i Żenia Januszewski

Komentarz trenerzy Karol Nieszporek i Karol Styrcz:  Jesteśmy zadowoleni z postawy chłopców, którzy dzielnie walczyli w każdym meczu i wyglądali dobrze pod względem organizacji gry. Bardzo niewiele brakło aby jedna z drużyn zameldowała się na turniejowym podium. Przez dwa dni rywalizacji każdy z zawodników rozegrał ponad 240 minut, co jest dla nas najważniejsze i na pewno przyczyni się do dalszego rozwoju chłopców. Dziękujemy drużynom za rywalizację, zawodnikom za zaangażowanie i rodzicom za zdrowe wsparcie!

Gr. Srebrna 2013

Skład : Dąbrowski, Ciosek, Gil, Kudła, Trela, Tarka, Jagielski, Górnicki, Piecyk, Ksel, Kałuża

Trenerzy Rafał Kowalski i Siergiej Januszewski: Każdy z zawodników zaliczył sporą ilość minut i to bardzo nas cieszy. Turniej był dla nas bardzo cennym doświadczeniem. Chłopcy starali się walczyć w każdym meczu o dobry wynik. Musimy więcej popracować nad pewnością siebie i skutecznością, a okazję do tego będą już w kolejnych grach i turniejach.

Facebook