JEDEN KROK OD MISTRZOSTWA W TRAMPKARZU STARSZYM

Tylko jedno wygrane spotkanie dzieli podopiecznych Łukasza Gągorowskiego i Jerzego Marca od mistrzostwa w Świętokrzyskiej I Lidze Trampkarza Starszego. Wszystko rozstrzygnie się za niespełna tydzień w Ostrowcu Św.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

KKP Korona III 4-2 Wierna Małogoszcz
Bramki: Hubert Gaweł x2, Kacper Recica, Dawid Suliga

Skład KKP Korona III: Miłosz Mieszczankowski, Wiktor Schie, Maciek Bator, Dawid Kaczmarczyk, Dominik Robak,Hubert Gaweł, Szymon Rozmus,Kacper Recica, Antoni Stępień, Adam Kowalczyk, Dawid Suliga, Mikołaj Jastrzębski, Bartosz Michta, Mateszu Kołodziejek, Piotr Dąbrowski, Sebastian Kobus, Filip Łukawski, Michał Ciężarkiewicz.

Trener Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec:
 Mecz od początku układał się dla nas bardzo słabo, nie potrafiliśmy utrzymać piłki, graliśmy bojaźliwie i Wierna była stroną przeważającą. Na pewno wielkie słowa uznania dla chłopców, że w meczu w którym się tak męczyliśmy ugraliśmy 3 pkt. Ich zaangażowanie jest niesamowite.
​​​Zawodnik meczu na pewno Miłosz Mieszczankowski który 3,4 sytuacje wybronił w naprawdę wielkim stylu. Gratuluję drużynie.

KKP KORONA II 13-0  GKS Nowiny

KKP KORONA II: Wiktor PisarekAlex KorycińskiAndrij Wyszniak, , Hubert Ocios, Adrian Skowyrski, Oliwier ZiębaKacper Cygan, ,Cezary Godek, Majka Kamil, Sala Oskar, Czarnecki Bartosz, Jakub Zbróg, Igor Chmielewski, Brajan Branewicz, Jacek Bilski, Dawid Czwartosz, Oskar Kondras

Trenerzy Michał Sarek i Bartłomiej StrzębskiWysokie zwycięstwo na pewno pomogło dzięki zawodnikom którzy nas wsparli z ligi CLJ a nie dawno zakończyli swoje rozgrywki. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami mogli pomóc naszej drużynie aby lepiej funkcjonowali jako drużyna bo to przez kilka meczów u nas słabo wyglądało. Dla drużyny ważna wygrana bo ostanie punkty zdobyte były pod koniec kwietnia.

Świętokrzyska II Liga Trampkarza Starszego*

*- drużyna występuje w wyższej kategorii wiekowej

KKP Korona 2-4 PUKS DEKO Włoszczowa

Bramki: Kośmicki, Ksel

Trener Szymon Szymaszek: Bardzo szkoda tego meczu, bo ostatnio łapaliśmy dobry rytm i liczyliśmy na dobry wynik w tym spotkaniu. Niestety brak koncentracji i proste błędy nie pozwoliły nam wywalczyć w tym meczu trzech punktów.

Facebook