LIGOWE ZMAGANIA W TRAMPKARZU MŁODSZYM

Nasz mistrz bez problemu poradził sobie z drużyną Wichra, natomiast podopieczni Maciej Kwiatkowskiego i Mikołaja Pełki po bardzo dobrym meczu mogli czuć duży niedosyt, ponieważ po bramce przeciwnika w ostatniej minucie ostatecznie przegrali spotkanie.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

KKP Korona I 6-0 Wicher Miedziana Góra

Bramki: Kuba Bogdański 3, Mikołaj Janiak, Jacek Bilski, Karol Krzemiński.

Trener Rafał Kruk i Szymon Szymaszek: W przedostatnim meczu zawodnicy rozegrali dobre spotkanie. Zabrakło skuteczności bo wynik mógł być wyższy. Piękne bramki zdobyli wszyscy strzelcy. Hat tricka zdobył Kuba Bogdański, u którego widzimy przez całą rundę wysoką formę. Co do gry zespołu to zaobserwowaliśmy to, że zbyt często w naszej grze  było widać indywidualnych popisów, co nie dawało płynności w grze i dobrej skutecznosci.

Akademia Korony S.A 4-3 KKP Korona II*

*- drużyna występuje w wyższej kategorii wiekowej

Bramki: Sadłocha, Żyła, Kałka

Asysty: Bojek, Sadłocha

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, pokazaliśmy wyśmienitą jakość piłkarską. Stworzyliśmy sobie dużo sytuacji bramkowych, ale często szwankowała skuteczność. Kreowaliśmy grę i byliśmy dobrze zorganizowani. Tracimy bramki po dwóch stałych fragmentach gry i strzale z dystansu, mimo to zawodnicy zasługują na bardzo duże pochwały. Również chłopcy bardzo dobrze wytrzymali trudy tego spotkania pod względem fizycznym grając ze starszym rywalem w dużym upale.

Facebook