Gry kontrolne rocznika 2013 i 2014 (gr. złota)

Kolejne pożyteczne sparingi za naszymi zespołami. Tym razem naprzeciwko rocznika 2013 i 2014 stanęło MKS Piaseczno i Moravia Morawica.

Gr. złota 2013

KKP Korona –  MKS Piaseczno

Bramki dla KKP Korona: Korski, Matys

Skład: Chrobot Michał, Coś Tymoteusz, Kaleta Kacper, Kępa Piotr, Korski Jacek, Ludwinek Krzysztof, Matys Tomasz, Molęda Aleksander, Socha Filip, Sorbian Adam, Siekański Franciszek

Komentarz trenerzy Michał Sarek i Karol Nieszporek: Bardzo pożyteczny mecz kontrolny z drużyną z Piaseczna za nami.  Przeciwnicy przeważali w tym spotkaniu, byli konkretniejsi i skuteczniejsi pod naszą bramką. Były momenty, w których pokazaliśmy się z dobrej strony, ale było ich za mało. Wyciągamy wnioski, aby poprawić te elementy, które nas zawiodły i udoskonalać te, które funkcjonują za zadowalającym poziomie.

Gr. złota 2014

KKP KORONA – MKS PIASECZNO   

Bramki: Tomczyk 3, Pastuszka F 2, Sałkiewicz 2, Stopka 1

KKP Korona: Borkowski Wojciech, Stopka Jan, Kamola Tadeusz, Sałkiewicz Wiktor, Pastuszka Antoni, Kołodziej Wiktor, Cieplewicz Artur, Półchłopek Ignacy, Pastuszka Franciszek, Tomczyk Jan.

KKP KORONA  – KOPALNIA TALENTÓW MORAVIA MORAWICA 

Bramki: Stachera 10, Kuliński 8, Florecki 2, Kowalczyk, Kozera

KKP Korona: Florecki Kacper, Kuliński Antoni , Stachera Krzysztof, Kowalczyk Igor, Kolasa Rafał, Kozera Karol.

Trenerzy Michał Sarek i Karol Nieszporek: W ubiegły weekend zawodnicy z grupy złotej rozegrali kolejne gry kontrolne. Zespół został podzielony na dwie grupy. W pierwszym spotkaniu zawodnicy rozegrali mecz kontrolny z drużyną Moravii Morawica. Druga grupa zmierzyła się z zespołem MKS Piaseczno. Obydwa zespoły spisały się bardzo dobrze. W sobotnich grach zaobserwowaliśmy wiele pozytywnych aspektów w grze zawodników. Zespół miał również słabsze momenty, które przeanalizujemy aby zminimalizować ich występowanie w przyszłości. Dziękujemy zespołom z Morawicy i Piaseczna za wartościowe gry kontrolne.

Facebook