Gry kontrolne rocznika 2011 i 2012 (gr. złota)

Kolejne wymagające gry kontrolne za naszymi zawodnikami. Świetnie zaprezentował się rocznik 2011 w Częstochowie aplikując gospodarzom aż 8 bramek. Z dobrej strony pokazała się także grupa złota rocznika 2012, która rywalizowała z o rok starszymi kolegami z Moravii.

Gr. złota 2011

Raków Częstochowa 0-8 KKP Korona

Bramki: Grad x2, Kózka x2, Bębenek, Czekaj, Glibowski, Domagała

KKP Korona: Kukla, Dzigman, Gębski, Wira, Dudek, Czekaj, Domagała, Kózka, Grad, Raczyński, Glibowski, Paluch, Bębenek

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy chłopców w spotkaniu z drużyną z Częstochowy. Nasza organizacja gry stała na bardzo wysokim poziomie i we wszystkich fazach gry byliśmy stroną dominującą. Gratulujemy zespołowi fantastycznego występu.

Gr. Złota 2012

KKP Korona – Moravia Morawica 2011

Bramki: Kubik x5, Marzec x3, Karpenko, Majewski, Barucha, Zięba x2, Stróżyk, Pająk x2

KKP Korona: Vyshniak, Redlica, Kubik , Marzec, Kijanka, Bednarz, Karpenko, Majewski, Pająk, Stróżyk , Zięba, Kowalczyk, Fiuk, Warzecha, Kulina, Barucha,  Czernichowski,

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Dobry występ naszej drużyny. Zespół zaprezentował się z dobrej strony, starając się realizować poszczególne zasady w ataku i obronie. W naszych działaniach brakowało jednak w pewnych momentach szybszego tempa gry oraz zdecydowania w odbiorze piłki. Dziękujemy chłopcom za zaangażowanie i gratulujemy udanego występu.

Facebook