DRUŻYNA/TRENERZY/ZAWODNIK KOLEJKI NR 6

Działo się w minionych dniach na boiskach w młodzieżowych ligach. Bardzo napięty harmonogram i wiele świetnych spotkań spowodował spory ból głowy, aby wyróżnić „tylko” jedną drużynę, jednego zawodnika oraz jedną parę trenerską.

Drużyna Kolejki: kl. sportowa rocznik 2009

Bardzo napięty harmonogram w minionych dniach mieli podopieczni Macieja Kwiatkowskiego i Mikołaja Pełki. Trzeba jednak przyznać, że stanęli na wysokości zadania, a mecz z Akademią Korony S.A w ich wykonaniu był po prostu wyśmienity.

Trenerzy Kolejki: Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec

Weekend dla gr. popołudniowej rocznika 2007 był niezwykle udany. Dwa spotkania i dwa zwycięstwa, a także w obu przypadkach gra na „zero” z tyłu świadczy o dobrej grze obronnej zestawionej przez trenera Łukasza Gągorowskiego i Jerzego Marca. Natomiast mecz z wiceliderem tabeli wygranej 3:0 to była przysłowiowa wisienka na torcie, gdzie bardzo dobrze nakreślona taktyka nie pozwoliła rywalom na zbyt wiele.

Zawodnik Kolejki: Aleks Żyła

Aleks sprawiał bardzo dużo problemów obrońcom rywali, nie bał się pojedynków 1×1, które w większości wygrywał. Wykazał się także ogromnym zaangażowaniem. W meczu derbowym z Akademią Korony S.A strzelił dwie bramki, które przeważyły szale zwycięstwa na naszą korzyść.

Facebook