LIGOWE ZMAGANIA TRAMPKARZY STARSZYCH

Podopieczni Łukasza Gągorowskiego mogą w dobrych humorach przystępować do kolejnych spotkań ligowych. Po wygranych z Wierną oraz Kszo plasują się na pierwszej pozycji w tabeli. Natomiast kl. sportowa rocznika 2007/08 rozegrała dwa mecze wyjazdowe, z których udało się zdobyć 3 punkty.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

29.04-01.05

Wierna Małogoszcz 0-2 KKP Korona III
Bramki: Hubert Gaweł, Antoni Stępień
​​Skład KKP Korona III: Miłosz Mieszczankowski-Dawid Pietrzykowski,Dawid Kaczmarczyk,Maciej Bator,Dominik Robak- Wiktor Schie,Hubert Gaweł,Szymon Lis,Antoni Stępień-Oskar Płatek,Dawid Suliga, Mikołaj Jastrzębski,Sebastian Kobus,Piotr Dąbrowski,Bartosz Michta,Filip Łukawski,Szymon Rozmus,Michał Ciężarkiewicz

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec: Za nami bardzo ciekawy mecz gdzie było, dużo walki, ciekawych akcji raz z jednej strony raz z drugiej. Pierwsza bramka po rzucie karnym, faulowany był Dawid Suliga, a bardzo pewnie strzelił Hubert Gaweł. Druga po świetnej kontrze w której Szymon Lis wyłożył piłkę Antkowi Stępniowi, a ten pewnym strzałem po ziemi pokonał bramkarze.
Cieszymy się z 3 pkt na terenie rywala, bo Wierna to do tej pory najlepsza drużyna z jaką graliśmy.
Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie, wykonali kawał dobrej pracy. Brawo chłopaki

GKS Zio-Max Nowiny 0-2 KKP Korona II

Bramki: 15min Oliwier Zięba, 80+3 Cezary Godek

KKP Korona IIIWiktor PisarekAndrij VyshniakMateusz JugoIgor StępieńBartosz CzarneckiHubert OciosOliwier Zięba , Hubert SusłoKacper CyganCezary GodekMaksymilian StaniecKarol KrzemińskiDawid CzwartoszJacek BilskiAlex KorycińskiAleksander StelmaszczykMikołaj Krzyżanowski.

Trenerzy Michał Sarek i Bartłomiej StrzębskiSpotkanie wyrównane z obu stron a na boisku sporo niedokładności a jak pojawiła się okazja do strzelenia bramki to słabo wykończali zawodnicy takie sytuacje. Dla nas bramkę strzelili po uderzeniu z dystansu O.Zięba i po ataku szybkim i odbitej piłce od słupka wykończył akcję C.Godek. Drużyna była do końca spotkanie zdeterminowana i nie pozwoliła na strzelenie gola gospodarzom, w bramce pod koniec meczu dobrze zachował się A.Koryciński gdzie z bliskiej odległości obronił strzał głową, a w kolejnej sytuacji jeden z naszych zawodników wybił piłkę z linii bramkowej.

 

Świętokrzyska II Liga Trampkarza Starszego

Deko Włoszczowa 4-1 KKP Korona

Bramka: Alan Kośmicki
Trener Szymon Szymaszek: W meczu z Deko Włoszczowa nasi zawodnicy zagrali słabo. Mimo objęcia prowadzenia nie udało się „zpunktować”. Rażące błędy dotyczyły w sczególności krycia w polu karnym. Nic nie ma na nasze usprawiedliwienie. Mimo, że gramy w starszym roczniku to powinniśmy zagrać dużo lepiej. Czas wziąć się do pracy.

03.05.2022

KKP Korona III 3-0 Kszo Ostrowiec
Bramki: Hubert Gaweł as Antoni Stępień, Wiktor Schie as Konrad Kuzka, Piotr Dąbrowski as Wiktor Schie
Skład KKP Korona III: Miłosz Mieszczankowski- Konrad Kuzka, Dawid Kaczmarczyk, Maciej Bator, Dominik Robak-Hubert Gaweł,Szymon Rozmus,Antoni Stępień,Dawid Pietrzykowski-Oskar Płatek, Dawid Suliga
Mikołaj Jastrzebski, Michał Ciężarkiewicz,Filip Łukawski, Wiktor Schie, Bartosz Michta, Mateusz Fiuk, Piotr Dąbrowski

Trenerzy Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec: Za nami kolejny ciekawy mecz w odstępie 3 dni z którego wychodzimy zwycięsko. Zaczęło się dla nas idealnie bo już w 5 minucie wyszliśmy na prowadzenie po pięknej akcji zespołowej. Później mieliśmy jeszcze sytuację, ale dobrze spisywał się bramkarz rywala i na kolejną bramkę musieliśmy czekać do ostatnie minuty pierwszej połowy, piękny strzał w długi róg Wiktora Schie dał nam dwubramkową przewagę, bo w pierwszej połowie przeciwnik też miał swoje szanse i mogło być  różnie. Druga połowa to już nasza dominacja, przeciwnik raz zagroził naszej bramce, a my z kilku dobrych sytuacji wykorzystaliśmy jedną i mecz tak naprawdę się zakończył. Musimy popracować nad rozgrywaniem piłki bardziej cierpliwie, za szybko chcieliśmy znaleźć się pod bramką przeciwnika. Podsumowując bardzo dobry mecz, pewnie w obronie, zawodnicy ofensywni stwarzali sporo zagrożenia, każdy zaangażowanie na 110%.
Dziękuję drużynie, wykonali kawał świetnej pracy.
​​

Pogoń Staszów 4-0 KKP Korona

Świętokrzyska II Liga Trampkarza Starszego*

*- drużyna występuje w wyższej kategorii wiekowej

KKP Korona 4–6 Kopalnia Talentów Morawica

Bramki: Dębiec, Kośmicki, Kondras, Kmietowicz

Trener Szymon Szymaszek: Szkoda meczu w którym mieliśmy tak dużo okazji do strzelenia bramek. Niestety nasza defensywa pozostawia wiele do życzenia i nie możemy przeciwnikowi pozwalać na aż tyle pod naszą bramką.

Facebook