CLJ U-15: WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO Z MOTOREM

To było naprawdę świetne spotkanie w wykonaniu naszej drużyny, która odniosła przekonywujące zwycięstwo. A już w najbliższą sobotę na własnym boisku podejmiemy Resovie Rzeszów.

Motor Lublin 0-2 KKP Korona

Bramki: Kowalczyk 10 min, Zbróg 23

Skład: Nowak– Buczkowski (65 Kuzka) Długosz, Branewicz, Zegadło (78 Sala)- Zbróg (80 Majka), Minuczyc , Chmielewski, Kowalczyk (72 Recica) – Bryła (70 Fiuk))Nowiński  (55 Bator)

Trenerzy Mikołaj Pełka i Tomasz Krężołek: Wyjazdowy mecz w Lublinie rozegraliśmy najlepszy w tej rundzie wiosennej. W szczególności w pierwszej połowie inicjatywa należała do naszego zespołu. Sytuacje stwarzaliśmy sobie co kilka minut. To, że zdobyliśmy dwie bramki to wynik naszej nieskuteczności, w tym okresie zmarnowaliśmy rzut karny. Widać było po zespole pewność i zdecydowanie, graliśmy z dużym zaangażowaniem. W grze obronnej było dużo komunikacji i dlatego rywale nie mogli zdobyć bramki. Pierwsza bramka padła po rzucie rożnym wykonywanym przez Jakuba Zbroga i strzale  Adama Kowalczyka. Natomiast drugi gol po wykopie Olafa Nowaka i błędzie defensywy, gdzie brak zdecydowania wykorzystał Jakub Zbróg. W drugiej połowie mieliśmy dwie doskonałe okazje do zdobycia bramki, ale z najbliższej odległości nie pokonaliśmy bramkarza. Rywale grali długą piłką i często dochodziło do zamieszania pod naszą bramką. Poza jedną sytuacją rywale nie mieli okazji  do zdobycia gola. Reasumując w naszej grze widać dużą pewność i coraz lepszą współpracę między formacjami. Brawo zespół!

Facebook