POPIS MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

Z fenomenalnej strony zaprezentowali się nasi Młodzicy Młodsi, którzy wygrali wszystkie swoje spotkania w bardzo przekonywującym stylu. Na radość nie ma jednak czasu bo już za kilka dni kolejne mecze z trudnymi rywalami.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

KKP Korona III 3:1 Kszo Ostrowiec

Bramki: Ostrowski as. Kaczmarczyk, Nowak as. Piekoszewski, Chłopek as. Ostrowski

Skład: Łużniak Świeczko Bartusiak Frankowicz Nowak Ostrowski Płaza Fornalczyk Chłopek Kaczmarczyk Niebudek Łach Piekoszewski Grychowski Szymczuch

Trener Paweł Mech i Patryk Bednarski: Zespól Kszo w tym meczu mocno  postawił na defensywę, rozbijali ataki naszej drużyny, a my dochodzą do sytuacji pod bramką przeciwnika byliśmy nie skuteczni. Do przerwy był bezbramkowy remis. W przerwie meczu po szybkiej analizie gry przeciwnika oraz naszego zespołu, wychodzimy na drugą połowę jeszcze bardziej zmotywowani i po fenomenalnej indywidualnej akcji bramkę zdobywa Oliwier Ostrowski.  Kolejne minuty meczu to budowanie gry naszego zespołu i finalizacja na bramkę przeciwnika. Po stałych fragmencie gry dośrodkowuje w pole karne Oliwier Piekoszewski, a kapitalną bramkę głową od porzeczki zdobywa Nikodem Nowak. Jesteśmy dumni z całej drużyny jak i rozwoju  każdego zawodnika.

SOAP Kadet Ostrowiec Św. 0-2 KKP Korona*

*- drużyna występuje w wyższej kategorii wiekowej

Bramki: Dudek, Grad as. Dudek

KKP Korona  II: Kukla, Dudek, Gębski, Dzigman, Domagała, Grad, Nowacki, Paluch, Zajęcki, Czekaj, Gil, Kózka, Bębenek, Mikina, Raczyński, Wira, Majcherczyk

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Kolejny dobry występ naszej drużyny. Chłopcy od początku spotkania przejęli inicjatywę i zepchnęli rywali do obrony. Dzięki dobrym działaniom w fazie budowania ataku, niemalże w każdej akcji zagrażaliśmy przeciwnika. Cieszy nas, że po raz kolejny nasz zespół w rywalizacji ze starszymi rywalami potrafił narzucić swój styl gry i dominować nad przeciwnikiem. Gratulujemy postawy naszym zawodnikom.

KKP Korona III 12:0 Juventa Starachowice

Bramki: Chłopek as. Fornalczyk , Ostrowski as. Płaza, Fornalczyk , Ostrowski as. Piekoszewski ,            Fornalczyk as. Kaczmarczyk,  Kaczmarczyk, Fornalczyk as. Płaza , Ostrowski as. Bartusiak,              Dawid Janik as. Fornalczyk , Frankowicz as. Bartusiak , Niebudek as. Grychowski,                      Fornalczyk as. Ostrowski

Skład: Łużniak Świeczko Bartusiak Frankowicz Ostrowski Płaza Fornalczyk Chłopek Kaczmarczyk Niebudek Łach Piekoszewski Grychowski  Dawid Janik Matczak

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: Całkowita dominacja naszego zespołu od pierwszej do ostatniej minuty meczu. Każdy zawodnik zrealizował założenia taktyczne w 100 % .  Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji gry w ataku która pozwoliła dochodzić nam do klarownych sytuacji pod bramką przeciwnika oraz bardzo dobre działania w fazach przejściowych.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego

MSS Masłów 0-10 KKP Korona IV

Bramki: Kasperek M. x4, Kułak  M x2, Kasprzyk M x1, Pałka J. x1, Rybka K  x1, Kucharski D   x1
Skład drużyny: Syska P, Salwa A, Wydra M, Kułak M, Bieroński B,Moćko D, Pałka J, Kasprzyk M, Rybka K. Migaszewski, Kucharski D, Kasperek M, Frąk M, Niebylicki T, Raczyński W.

Trener Andrzej Sulak: Drugi mecz mistrzowski w Masłowie odbył się w trudnych warunkach. Ciężkie mokre trawiaste boisko było sprawdzianem dla drużyny pod kątem przygotowania fizycznego do rozgrywek. Na tle przeciwnika wypadło bardzo dobrze. Wygrana 10:0 daje impuls do dalszej pracy.